DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Warszawa Wraca do Szkoły - wielki rodzinny event

Drukuj
Kategoria: Informacje
Utworzono: 18 lipiec 2017

26 sierpnia w Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się wspaniałe rodzinne wydarzenie, podczas którego tysiące warszawiaków pożegna wakacje i przywita nowy rok szkolny 2017/2018. Warszawa Wraca do Szkoły to dzień pełen atrakcji dla dzieci i dorosłych. 

We współpracy z Partnerami wydarzenia Organizatorzy zapewniają, że będzie mnóstwo atrakcji, będą bawić i inspirować, edukować i pomagać. Najlepsze marki, najwyższy poziom organizacyjny i moc atrakcji – każdy znajdzie coś dla siebie!

Nowości rynkowe i zakupy w super cenach, bezpłatne badania medyczne, warsztaty, szkolenia, spotkania ze specjalistami, animacje, gry i zabawy dla dzieci, degustacje, koncerty, konkursy z super nagrodami. Akcja charytatywna Wyprawka– kompletujemy wyprawki szkolne dla potrzebujących dzieci. Bilet rodzinny 10 zł, wszystkie atrakcje w cenie. Upominki dla wszystkich!

Uwaga! Wstęp bezpłatny dla osób które wesprą akcję charytatywną Wyprawka - wystarczy przynieść ze sobą (lub zakupić na miejscu) jeden z produktów szkolnych, które trafią do potrzebujących dzieci.


KidZone Sp. z o.o.

Szukaj

Sonda

Czy podoba Ci się nowa witryna?

Na Stronie m.in...

unicefczad1.jpg

:) fb

Support: Akeeba | Kontakt | Reklama

Copyright © 2018 Strona Dzieci. Template designed by olwebdesign.