Autor Wątek: Urlop  (Przeczytany 1253 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vita

• Nowicjusz
  • *
Urlop
« dnia: Wrzesień 16, 2018, 22:16:22 »
Hejka! Co tam? U nas urlopik w końcu i przygotowania do slubu coraz poważniejsze :) jezcze 8 miesięcy! Aktualnie szukam jakiejś fajnej męskiej bransoletki dla narzeczonego na naszą rocznicę związku.. może coś z tej stronki? [...] Tylko pytanie do was… czy ktoś u nich kupił? Jak z ich jakością? Bransoletki do 100zł nie śniedzieją i nic się z nimi nie dzieje? Z góry dzięki :) A co u was słychać? Pozdrawiam i buziaki! :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2018, 11:31:14 wysłany przez admin »

gilzunia

• Nowicjusz
  • *
Odp: Urlop
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 19, 2018, 06:49:41 »
ja w tym roku w wogole jeszcze na wakacjach nie byłam. moze jakis last minute ogarniemy w pazdzierniku

Vastudio

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 01, 2018, 15:53:21 »
Ja w tym roku chyba wogóle mogę zapomnieć o urlopie. Niestety nawał pracy. Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2018, 15:54:49 wysłany przez admin »

mamazosi

• Aktywny
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 14, 2019, 07:24:26 »
Uuuu, szkoda. Urlop jest potrzebny jak powietrze i woda. Dla mnie to nagroda za cały rok pracy i czas na regenerację. Co prawda nie zawsze udaje nam się wyjechać w daleką podróż, ale nasze polskie morze, zadowala mnie dostatecznie. Wystarczy, że znajdę fajne noclegi w jakimś ładnym apartamencie, tak jak te https://www.blueapart.pl/apartamenty/jurata i od razu czuję się, jak na luksusowych wakacjach ;D