Autor Wątek: Psycholog dziecięcy  (Przeczytany 2003 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Julita85

• Nowicjusz
  • *
Psycholog dziecięcy
« dnia: Luty 18, 2019, 19:22:23 »
Cześć wszystkim rodzicom!

Chciałam podzielić się z Wami moja historią. Od kilku lat poszukiwałam miejsca, w którym znajde wspaniałego psychologa dziecięcego dla mojej córki. Po naprawde długich poszukiwaniach udało sie! Moja 10-latka znalazła swoja ulubioną panią psycholog, a ja jestem zachwycona jej kontaktem z Amelką. Polecam Wam mgr Małgorzatę [...]. Córka, która zawsze była niechętna wobec obcych, siłą ją ciągnęłam na kolejne wizyty teraz sama dopytuje kiedy idziemy do pani mgr. Pani magister przyjmuje w poradni [...] Poradnia mieści się przy Kościuszki 13 w Łodzi. Dodatkowo także mozliwe są konsultacje online, jeśli ktoś nie jest z Łodzi. Dla mnie po prostu bomba. Jest także możliwość diagnozy autyzmy i zaburzeni aspergera. Moja przyjaciółka ze swoim 6-latkiem własnie rozpoczęła wizyty u pani mgr w celu diagnozy i też jestzachwycona jej profesjonalizmem. Naprawdę gorąco polecam, wiem jak cięzko jest znaleźć dobrego specjalistę. Świetne miejsce, trafna diagnoza i ustalony sposób leczenia. Usługa na najwyższym poziomie.

Buziaki!  :-*
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2019, 13:17:14 wysłany przez admin »

Dekiko

• Nowicjusz
  • *
Odp: Psycholog dziecięcy
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 25, 2019, 11:50:39 »
Dzięki za podsunięcie dobrego lekarza. Może się przydać

Calanthe

• Bywalec
  • **
Odp: Psycholog dziecięcy
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 08, 2020, 07:38:41 »
Faktycznie w depresji dużo osób bierze leki. Nie mam nic przeciwko, ale pod warunkiem, że lekarz stwierdzi że są potrzebne i sam je przepisze w odpowiednich dawkach. Ale samemu nie powinno się nic brać bo jak wyżej napisała Shilo można zrobić sobie krzywdę. Pełno jest prochów na depresję bez recepty. Lepiej iść do lekarza :?

Zastanawiałam się równeiż ostatnio nad działaniem olejków cbd.  http://slowoseniora.pl/olejek-cbd-naturalny-suplement-diety-wspomagajacy-zdrowie-psychiczne/ Czy jest tutaj osoba, która zdecydowała sie na suplementację takim olejem? Pomaga?
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2020, 12:29:51 wysłany przez Calanthe »