Autor Wątek: pomocy  (Przeczytany 5537 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

monica28

• Nowicjusz
  • *
pomocy
« dnia: Wrzesień 23, 2016, 23:08:22 »
Witam, mam problem z byłym mężem. Mam 8-letnią córkę od 4 lat w sądzie toczy się przeciwko niemu sprawa o pozbawienie praw rodzicielskich.. jakieś 3 lata temu zapadł wyrok, główną przyczyną było uchylanie się od płacenia alimentów (chodź powodów było więcej) , były się odwołał ,że sędzia jest stronniczy i chce sprawę w innym mieście ..więc kolejna rozprawa i na niej wysłali nas do RODK na badania badania wykazały ,że córka owszem ma więzi (w domu nie mówię córce nic złego na ojca ) ale ojciec ma powierzchowne i nie wystarczające itp. Sprawa w sądzie -zaczął się żalic ,że miał teraz okres próbny i teraz dostanie pracę i zacznie płacić ...więc sąd stwierdził ,że cofnie nas znowu do sadu naszego aby sąd sprawdził tą okoliczność i na rozprawie wysłali nas na kolejne na dnia do RODK opinia znowu na moją korzyść jego wcale i oczywiście znowu się odwołał ,że Panie psycholog obiektywne , na sprawę sąd wezwał panie z ośrodka na przesłuchanie , wytłumaczyły ,że nie miały interesu w tym aby kłamać A sąd i tak wysłał nas na 3badanie w przeciągu roku .....masakra i dodam ,że były mąż w sądzie mówi ,że pracuje na czarno zarabiajac 3 tysiące ,żeby mu komornik nie ściągnął bo on i tak ledwo wiąże za to koniec z końcem... Ja już nie daje rady... on szantazuje córkę emocjonalnie ..mała często płacze po rozmowie z nim...co robić ? Gdzie się udać ?

smartkursyszkolenia

• Nowicjusz
  • *
Odp: pomocy
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 03, 2016, 14:58:50 »
Witaj.

Jeśli nie wynajmiesz dobrego prawnik to nic nie wskórasz. Mąż wykorzystuje luki w prawie, które umożliwiają mu na takie podchody.

alaina

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 05, 2016, 10:18:44 »
Poszukaj dobrego adwokata - niekoniecznie drogiego.
Zosia XI 2005
Gutek IX 2007

maksta

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 12, 2018, 11:52:20 »
Jak rozwiązała się ta sprawa? Czy znalazłaś już dobrego adwokata?

wruwu

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 13, 2018, 15:53:42 »
Ciekawy temat!

lalawo1

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 01, 2018, 19:30:29 »
Poszukaj dobrego adwokata