Tematyczne > Wsparcie dla rodziców

Nowa tablica - informacja

(1/1)

admin:
Witam,

Zgodnie z życzeniem wyrażonym w wątku:

http://www.dzieci.org.pl/forum/autyzm/psychologiczne-wsparcie-dla-rodzin-czyli-dla-nas/

otwieram nową tablicę.

Proszę o trzymanie się tematyki tablicy i merytoryczną dyskusję,

Pozdrawiam,

haerry88:
Witam serdecznie,
To będzie krótkie ogłoszenie o charakterze niedochodowym.  Wierzę, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to  temat trochę inny niż zwykłe dyskusje na forum.
Chodzi o to, że fundacja Training Projects, w której pracuję oferuje działaczom charytatywnym  udział w darmowej Akademii Innowatora i Strategia NGO. To projekt edukacyjny dla stowarzyszeń, fundacji, i klubów które organizują akcje związane ze zdrowiem i ruchem fizycznym, sportem, zielone i przyrodnicze, dotyczące kultury i sztuki, szkolnictwa, hospicja i charytatywne, turystyczne, i inne  – wszystkich, którzy działają społecznie. Cały program finansuje nasza fundacja.  Na tej stronie zasady uczestnictwa : http://www.symulacje.edu.pl/ngo 
Szkolenia realizujemy na Jurze Krakowsko Częstochowskiej, niemniej wszystkie posiłki i hotel i dojazd także pokrywa nasza Fundacja.
Jeśli ktoś nie ma możliwości brać udział w zajęciach w tegorocznej odsłonie programu, zachęcamy do udziału w następnych. Nabór odbywa się dwukrotnie każdego roku – wiosną i jesienią. 
Czołem,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako nachalnej reklamy – chodzi o wsparcie non profit dla wolontariuszy i działaczy społecznych.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej