Autor Wątek: Czy to jest powód do niepokoju??? Błagam o pomoc  (Przeczytany 523 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pyza_zgr

• Nowicjusz
  • *
Czy to jest powód do niepokoju??? Błagam o pomoc
« dnia: Luty 14, 2017, 15:14:52 »
Dzień dobry,  mam pytanie. Mój synek ma 2 latka i 3 miesiące. Nie mówi żadnych wyrazów, nie robi papa, nie daje cześć, nie ale co bardzo mnie martwi, występuje u niego BRAK KONTAKTU WZROKOWEGO. Do mnie, do obcych. Nie reaguje również na swoje imię. Wprawdzie wielu rzeczy domyśla się z moich gestów, to mam wrażenie, że często  jakby nie słyszał, co do niego mówię.  Czy może mi ktoś coś poradzić. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Kinio11

• Bywalec
  • **
Odp: Czy to jest powód do niepokoju??? Błagam o pomoc
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 17, 2017, 12:55:13 »
No nie jest dobrze. Wskakuj na tablicę Autyzm, albo na fb na grupę Autyzm - leczenie biomedyczne. I pamiętaj, że autyzm to tylko zespół objawów, które sa skutkiem tego, że bardzo źle się dzieje w organizmie Twojego dziecka. Poczytasz, zaczniesz działać i zobaczysz jak pieknie synek będzie z tego wychodził :) Najważniejsze działanie na start, a właściwie zaniechanie: Nie szczep! To gwóźdź do trumny dla obciążonych organizmów.

sahajer

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 17, 2017, 15:06:10 »
Z twojego opisu wynika, że dziecko może mieć jakieś zaburzenia samoświadomości. Może nie wyrokujmy, że jest to od razu autyzm, ale objawy, które zauważyłaś mogą do tego wszystkiego niestety doprowadzić. Dziecko musi aktywnie uczestniczyć w rozmowie pomimo tylu latek.
Już w 30 dni cellulit pozbyłam się kremem Vialise.

bonam

• Zasłużony
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 18, 2017, 23:36:56 »
pyza_zgr na bioautyzm.pl masz rozpisane krok po kroku co robić w przypadku podejrzenia autyzmu. Jakie formalności załatwić oraz jak rozpocząć leczenie.
Młody  X.2010   
75 # ALA, DMSA, DMPS
zniżka iHerb QZN478