Autor Wątek: wolontariat  (Przeczytany 1213 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

monia&gosia

• Nowicjusz
  • *
wolontariat
« dnia: Kwiecień 11, 2005, 14:49:44 »

Jesteśmy studentkami I roku stosunków międzynarodowych, studiujemy i mieszkamy obecnie w Toruniu. Nasze zainteresowanie autyzmem zaczęło się już kilka lat temu, po przeczytaniu książki "Z miłości do Ani- krzyk i wyzwolenie" Jamesa Copelanda. To był początek. Potem był film "Rainman", liczne artykuły i książki, m.in. Ewy Pisuli, Randall'a i Parkera, dzienniki opiekunów dzieci autystycznych. Ale dopiero niedawno zdecydowałyśmy się na aktywne poszukiwanie tego, co nas naprawdę interesuje. Nie mamy praktyki w opiece nad autystycznymi dziećmi, opieramy się jedynie na wiedzy teoretycznej. Wiemy, że wymaga to olbrzymiego poświęcenia i z pewnością jest trudne, ale jesteśmy gotowe podjąć to wyzwanie. Dlatego oferujemy swoją pomoc i mamy nadzieję, że ktoś mimo braku naszego doświadczenia zdecyduje się z niej skorzystać. Dysponujemy wolnym czasem i olbrzymimi chęciami pomocy w odciążeniu rodziców autystycznych dzieci od ich obowiązków.

Kasia T

• Kreatywny
wolontariat
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 11, 2005, 17:09:29 »
Witajcie dziewczyny
Kiedyś na Forum Jacek C szukał wolontariuszy do pracy ze swoim dzieckiem, ale nie jestem pewna czy chodziło o pomoc na terenie Torunia.
Życzę sukcesów w życiu osobistym i pomaganiu bliźniemu :)
Wszystkiego dobrego- Kasia
www.dziecidort.blogspot.com

Kasia T

• Kreatywny
wolontariat
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 11, 2005, 17:13:18 »
Nie dawało mi to spokoju, więc znalazłam tu.
Ale chodzi o Warszawę niestety...
Wszystkiego dobrego- Kasia
www.dziecidort.blogspot.com

agi

• Nowicjusz
  • *
wolontariat
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 12, 2005, 10:42:53 »
Witam Was bardzo serdecznie!

skontaktujcie się ze mną, albo z Przosem - jesteśmy z Torunia, Przos jest Tatą autystycznego Jasia, a ja terapeutką jego synka. Bardzo chętnie pomożemy Wam w skontaktowaniu się z potrzebującymi pomocy w Toruniu! Możecie też kontaktować się przez stronkę Stowarzyszenia: www.spoza.org

Pozdrawiam cieplutko,

Agi