Autor Wątek: kredyt dla firm  (Przeczytany 4171 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anetafad

• Nowicjusz
  • *
kredyt dla firm
« dnia: Maj 26, 2017, 22:36:06 »
Jeśli interesują was dobrej jakości kredyty mieszkaniowe czy innego rodzaju kredyty dla firm? To oferta kredytowa, pożyczek pozabankowych jest według mnie najlepsza w dzisiejszych czasach. Szybkie chwilówki ? Widzieliście to oprocentowanie ! Mówię stanowczo NIE ! Tylko pożyczki pozabankowe są najlepszą opcją. Brałam ich już wiele i np. firma [...] udziela to warto rozważyć, decyzja od 15 min do 24h ! Zero ukrytych kosztów, możliwość wydłużenia spłaty do 5 tygodni, firma rewelacyjna !
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2017, 11:56:55 wysłany przez admin »

gawrusko

• Nowicjusz
  • *
Odp: kredyt dla firm
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 22, 2017, 11:13:40 »
Teraz lepiej nie pchać się w kredyty. Podobno niedługo stopy procentowe mają pofrunąć do góry.

mentoza

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 29, 2019, 19:43:49 »
Bank Raiffeisen oferuje firmom kredyt obrotowy zabezpieczony gwarancją bgk. Oznacza to, że nie trzeba zastawiać majątku firmy.

jakkubb2

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 28, 2019, 11:41:03 »
Porównanie kilkudziesięciu pożyczek jest na pewno na stronie https://kredytyporownywarka.pl z tego serwisu korzystałem i pod względem czysto estetycznym wizualnym jest naprawdę okej. Wszystkie parametry masz jak na dłoni, wiadomo która chwilówka jest za 0 zł i na jakich warunkach, bez ukrywania danych.