Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Czas wolny / Odp: Jaki koszt kredytu hipotecznego
« Ostatni post wysłany przez krupniak dnia Lipiec 20, 2019, 17:46:45 »
Chyba najlepiej wyliczyć to sobie w kalkulatorach pożyczkowych. Jest wiele stron z tego typu wyliczeniami.
2
Czas wolny / Odp: Gdzie po kredyt online
« Ostatni post wysłany przez krupniak dnia Lipiec 20, 2019, 17:45:39 »
Jeśli ktoś nie musi brać takiej chwilówki to lepiej niech sobie odpuści. Chyba lepszy będzie debet na koncie.
3
Czas wolny / Odp: Jaki koszt kredytu hipotecznego
« Ostatni post wysłany przez KrystynaNowak dnia Lipiec 19, 2019, 13:51:12 »
Załóżmy, że zaciągasz 100 tys zł. w ciągu 30 lat spłacania będziecie musieli oddać dodatkowo jakieś 70 tys zł.
Ale nie ma co na to patrzeć w ten sposób. W ciągu 30 lat może dużo się zmienić, wzrosną zarobki, wzrośnie wartość nieruchomości, działa też inflacja.

Lepsze to na pewno niż wynajmowanie mieszkania.
4
Czas wolny / Odp: Ahh ten cellulit!
« Ostatni post wysłany przez Joannica dnia Lipiec 19, 2019, 13:29:16 »
A może by tak drenaż limfatyczny kraków lub terapia manualna kraków ? Podobno dają świetne efekty :) Ja mam zamiar spróbować w Centrum Osteopatii i Rehabilitacji http://fizjoterapiadomowakrakow.pl/uslugi/
5
Czas wolny / Odp: Automatyka przemysłowa
« Ostatni post wysłany przez Natan dnia Lipiec 19, 2019, 11:04:09 »
My na obecną chwilę poszukujemy jakiegoś sprawnego systemu optymalizacji produkcji.
6
Czas wolny / Jaki koszt kredytu hipotecznego
« Ostatni post wysłany przez Anettta dnia Lipiec 19, 2019, 08:57:45 »
Cześć. Jeśli zdecyduję się na wzięcie kredytu hipotecznego to ile będę musiała zwrócić odsetek ?
7
Chelatacja według A. Cutlera / Odp: Diety, chelatacje ale przede wszystkim byle NIE SZKODZIĆ
« Ostatni post wysłany przez Kashka dnia Lipiec 19, 2019, 01:26:02 »
Przyznam z ręką na sercu, że nie wchodziłam na to forum, bo chociaż jestem indywidualistką i zawsze robię to co uważam za słuszne mimo krytyki innych, jakoś nie umiem sobie z nią radzić. Cieszę się jednak, że ktoś zrozumiał przekaz - mam na myśli Dolce.
Odpowiem sceptykom, że nie mieszam faktów tylko odwołuje się do sytuacji opisywanych na tym forum, a wiedzę i owszem czerpię z wielu źródeł m.in z portali polskich, zagranicznych, tweetów lekarzy z całego świata oraz bezpośrednich spotkań z ludźmi chorymi na choroby autoimmunologiczne oraz rodzicami dzieci autystycznych. W tym roku poznałam w Hiszpanii kobietę, matkę dwójki dzieci z problemami natury neurologicznej w tym jeden syn tej Pani dostał w wieku 4 lat diagnozę Autyzm i zupełnie przez przypadek okazało się że ta kobieta (również biegle mówiąca po angielsku) dotarła do tych samych informacji i stosuje dokładnie te same rozwiązania i dietę co ja i mój syn. To znaczy:
1. zdrowe, świeże, zbilansowane posiłki dostarczające witamin i minerałów naszym dzieciom. Zazwyczaj dzieci jedzą 5 posiłków dziennie. (poza wit.D praktycznie nie zażywamy suplementów i leków, bo zawierają olbrzymie ilości histaminy lub blokują jej rozkład w organizmie- uważamy też, że jedno jabłko/owoc dziennie dostarcza dziecku odpowiednią ilość wit.C, nasze dzieci nie cierpią na jej niedobory; co na pewno wpływa na to, że mój syn ma najwyższą frekwencję z całego żłobka, przedszkola i szkoły, praktycznie nigdy nie choruje )
2. jak najwięcej snu (nasze dzieci jak mają ochotę śpią w ciągu dnia)
3. dieta niskocukrowa i niskohistaminowa (dieta niskohistaminowa to też bez mleka,soi, pszenicy i zbóż glutenowych - wielu rodziców stosując dziennik obserwacji sama wpadła na to że laktoza, kazeina i gluten "opiatują" do mózgu i trzeba je wyłączyć z diety ale mam wrażenie że nigdy nie łączyli tego z reakcją organizmu na histaminę)
4. staramy się obniżać poziom histaminy poprzez zapewnienie dzieciom ruchu na świeżym powietrzu, picie wody, przebywanie na słońcu (oczywiście smarujemy dzieci kremami z wysokimi filtrami :) i zajadanie się produktami naturalnie obniżającymi histaminę.
5. Terapię sensoryczną czy wizyty u specjalistów traktujemy jako uzupełnienie.

I to by było na tyle. Powiem Państwu, że mój syn jest już określany jako wysoko funkcjonujący. Wszyscy nie mogą się nadziwić jakie zrobił postępy, a kobieta z Hiszpanii, którą poznałam (jak i jej syna) powiedziała że jej zdaniem jeszcze rok, dwa i wyprowadzę dziecko z autyzmu, bo jej synowi COFNIĘTO DIAGNOZĘ AUTYZM gdy skończył 8 lat i spina się to z czasem odkąd ja rozpoczęłam dietę niskohistaminową.
Życzę Państwu również takich sukcesów i takich spotkań, które utwierdzą Państwa w wierze, że robicie dobrze. Polecam wszystkim rodzicom aby zbadali swoje dzieci w celu wykluczenia lub potwierdzenia nietolerancji histaminy. O nietolerancji histaminy piszę na Twitterze - jeśli ktoś ma ochotę poczytać lub o coś zapytać to tam jestem #HistamiNovaMama . Od 2017 roku trwają badania nad histaminą i jej powiązaniami z licznymi chorobami w tym z autyzmem. Trzymajmy kciuki.
Na koniec ponownie apeluję o nie budzenie dzieci w nocy. Podrzucam Państwu świeże linki o tym jak brak snu lub niewystarczająca jego ilość uszkadza geny i mózg:
https://nt.interia.pl/raporty/raport-medycyna-przyszlosci/medycyna/news-brak-snu-uszkadza-dna,nId,2832242
https://www.tvp.info/10225762/dbaj-o-geny-spij-dluzej

Pozdrawiam i życzę miłych snów
K.
8
Autyzm / Odp: Dziecko autystyczne w UK
« Ostatni post wysłany przez zuzka321 dnia Lipiec 18, 2019, 17:57:11 »
Na szczęście jest opcja w Psychomedic terapii online - mega rozwiązanie zwłaszcza dla mieszkających zagranicą. Mają świetnych specjalistów, także dziecięcych a z autyzmem związani są od lat. Poczytaj na temat specjalistów i samej kliniki, opinie świetne
9
Ogłoszenia / Odp: Jakie koszty reklamy w internecie ?
« Ostatni post wysłany przez grubalinka22 dnia Lipiec 18, 2019, 09:29:59 »
Wydaje mi się, że nie ma co decydować się na tania reklame w internecie. Na pewno im usługa droższa tym zawiera w sobie więcej etapów. Ja na przykład za pozycjonowanie płaciłem więcej niż moim znajomy, ale agencja z której uslug korzystam przeprowadziła dla mnie rzetelny audyt marketingowy co uważam dało bardzo duzo w kwestii późniejszych działań reklamowych
10
Czas wolny / Odp: Gdzie kupujecie ubrania dla dzieci?
« Ostatni post wysłany przez Laura44 dnia Lipiec 17, 2019, 21:30:14 »
Moim numerem jeden jeżeli chodzi o sklepy z odzieżą dla dzieci jest zdecydowanie Happy Sklep https://happysklep.pl/ . Przeważają w nim produkty Mayoral, świetnej jakości i o fajnym wzornictwie. Poza tym wybór dla najmłodszych jest naprawdę spory i to zarówno jeżeli chodzi o propozycje dla niemowlaczka jak i nastolatki. Dodatkową zachętą do odwiedzenia tego miejsca powinna być akcja promocyjna, na kod promocja30, w ramach której całe mnóstwo nieprzecenionych ubrań możemy kupić w dużo niższych cenach. Sama póki co planuję zakup takiej marynarki na roczek synka :)
Jak Wam się podoba? :)
Strony: [1] 2 3 ... 10