Autor Wątek: Kiedy włosy wypadają  (Przeczytany 2785 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mama_julki

• Nowicjusz
  • *
Kiedy włosy wypadają
« dnia: Kwiecień 07, 2019, 16:25:45 »
Co robić kiedy włosy wypadają? Niestety zmiana kosmetyków i żadne domowe sposoby nie pomagają. Całkiem niedawno dowiedziałam się o dr [...l] , który specjalizuje się w przeszczepie włosów. Czy ktoś z was miał już do czynienia z tym lekarzem bądź samym zabiegiem? jestem bardzo ciekawa waszych opinii.
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2019, 08:55:11 wysłany przez admin »

mamazosi

• Aktywny
Odp: Kiedy włosy wypadają
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 24, 2019, 13:07:13 »
Nie, nawet nie pomyślałam o takim rozwiązaniu. Mi po operacji również mocno wypadały włosy. Ja po prostu ścięłam je dość krótko.  Stosuję wzmacniające szampony i odżywki. Do tego różne wcierki i maski. A niedawno znalazłam taki artykuł [...] i zamówiłam suplementy bogate w pokrzywę i skrzyp oraz witaminy z grupy B, selen, cynk oraz biotynę. Trzeba mieć również świadomość, że proces ten może trwać nawet kilka miesięcy.
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2019, 08:55:33 wysłany przez admin »

pafik24

• Nowicjusz
  • *
Odp: Kiedy włosy wypadają
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 21, 2020, 10:36:13 »
mi wypadały włosy, gdy malowałam je zwykłymi farbami do włosów, od kiedy zaczęłam używać naturalnej farby Color&Soin mój problem zniknął. Włosy są mocne, lśniące i grube, farba nie tylko zmienia ich kolor i dodaje blasku, lecz również je odżywia i wzmacnia. Polecana jest alergikom!