Forum Strony Dzieci

Nasze sprawy => Prawo na codzień => Wątek zaczęty przez: mama_julki w Kwiecień 07, 2019, 16:25:45

Tytuł: Kiedy włosy wypadają
Wiadomość wysłana przez: mama_julki w Kwiecień 07, 2019, 16:25:45
Co robić kiedy włosy wypadają? Niestety zmiana kosmetyków i żadne domowe sposoby nie pomagają. Całkiem niedawno dowiedziałam się o dr [...l] , który specjalizuje się w przeszczepie włosów. Czy ktoś z was miał już do czynienia z tym lekarzem bądź samym zabiegiem? jestem bardzo ciekawa waszych opinii.
Tytuł: Odp: Kiedy włosy wypadają
Wiadomość wysłana przez: mamazosi w Kwiecień 24, 2019, 13:07:13
Nie, nawet nie pomyślałam o takim rozwiązaniu. Mi po operacji również mocno wypadały włosy. Ja po prostu ścięłam je dość krótko.  Stosuję wzmacniające szampony i odżywki. Do tego różne wcierki i maski. A niedawno znalazłam taki artykuł [...] i zamówiłam suplementy bogate w pokrzywę i skrzyp oraz witaminy z grupy B, selen, cynk oraz biotynę. Trzeba mieć również świadomość, że proces ten może trwać nawet kilka miesięcy.
Tytuł: Odp: Kiedy włosy wypadają
Wiadomość wysłana przez: pafik24 w Luty 21, 2020, 10:36:13
mi wypadały włosy, gdy malowałam je zwykłymi farbami do włosów, od kiedy zaczęłam używać naturalnej farby Color&Soin mój problem zniknął. Włosy są mocne, lśniące i grube, farba nie tylko zmienia ich kolor i dodaje blasku, lecz również je odżywia i wzmacnia. Polecana jest alergikom!