Autor Wątek: Czy warto łączyć wideodomofon z kamera monitoringu?  (Przeczytany 2382 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aniamroz79

• Nowicjusz
  • *
Czy warto łączyć wideodomofon z kamera monitoringu?
« dnia: Listopad 02, 2016, 07:42:20 »
Witam wszystkich na forum. Zdaje sobie sprawę, że może trochę kombinuje. Lecz ja już tak mam. Wpadłem niedawno na pomysł żeby połączyć wideodomofon z kamerami monitoringu. Mój pomysł polega na tym, żeby kamery były włączane jak ktoś przyciśnie przycisk wideodomofonu. Wtedy rozpoczyna się rejestrowanie obrazu z kamery, która jest obok domofonu. Zaobserwowałem takie rozwiązanie w firmie, która sprzedaje takie wideodomofony w Warszawie. Natomiast ja już mam zarówno wideodomofon jaj i kamery monitoringu. Chcę jedynie dokupić jakieś elementy i samodzielnie spiąć to w jedną całość. Czy ktoś z kolegów i koleżanek ma jakieś pomysły?
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2016, 08:49:04 wysłany przez admin »

tomasz.m

• Bywalec
  • **
Odp: Czy warto łączyć wideodomofon z kamera monitoringu?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 14, 2019, 15:04:53 »
Myślę że faktycznie trochę kombinujesz, ale nie mogę odmówić chęci do majsterkowania ;)
Cóż, myślę że dobre zestawy domofonowe Mają różnego rodzaju opcje integracji z innymi urządzeniami, a jak kupisz sobie do tego kamera tubowa też wysokiej klasy, to powinna dać się podpiąć do czego tam chcesz :)