Autor Wątek: wolontariuszka chętna, by pomóc  (Przeczytany 1177 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

• Gość
wolontariuszka chętna, by pomóc
« dnia: Listopad 15, 2009, 17:09:55 »
Witam serdecznie,

Jestem studentką IV roku Psychologii  Uniwersytetu Wrocławskiego i I roku na kierunku Edukacja i Rehabilitacja Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Ponieważ moje zainteresowania i przyszłe cele zawodowe wiążą się z pracą z dziećmi, chciałabym zdobyć jak największe doświadczenie w kontakcie z nimi. Od roku realizuję program terapeutyczno-edukacyjny z siedmioletnim Barkiem i czteroletnim Kasprem oraz odbywam praktyki w przedszkolu i szkole dla dzieci z autyzmem  przy ul. Głogowskiej. Obecnie piszę pracę magisterską na temat wpływu terapii na rozwój dzieci z autyzmem.

Chciałabym ułożyć , pod okiem specjalistów, program ćwiczeń dostosowany indywidualnie do potrzeb dziecka i wykorzystywać go podczas zabawy z nim. Dlatego poszukuję , mieszkających we Wrocławiu, rodziców dzieci, u których zdiagnozowano autyzm, a które nie wykonują codziennych ćwiczeń terapeutycznych. Moje spotkania z dzieckiem odbywałyby się w ramach wolontariatu, 2 razy w tygodniu przez okres roku. To, co mogę zaoferować  to wykorzystanie wiedzy i wszystkich moich umiejętności, zdobytych w pracy z innymi dziećmi oraz entuzjazmu, ciepła i radości, którą daje mi kontakt z dzieciakami.

Rodziców zainteresowanych proszę o kontakt:
Adres email: aga_rudnik@interia.pl
Tel. 793 963 747

Pozdrawiam
Agnieszka Rudnik