Autor Wątek: Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych (RODO)  (Przeczytany 9026 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

admin

  • Administrator
  • Zasłużony
  • *****
  • Wiadomości: 1130
Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1), zapewniamy Państwu swobodny dostęp do danych osobowych, ich zmianę, poprawianie oraz usuwanie. Dostęp, zmiana, poprawianie oraz usuwanie danych osobowych mogą Państwo dokonywać w dowolnym czasie poprzez Konto Użytkownika po uprzedniej rejestracji i zalogowaniu. W każdym jednak przypadku wszelkie informacje odnośnie dostępu, zmiany, poprawiania oraz usuwanie swoich danych osobowych uzyskają Państwo kontaktując się z naszym Administratorem – email: stronadzieci@gmail.com, tel: +48 600422151.

Dane osobowe gromadzone są podczas rejestracji na https://www.dzieci.org.pl/forum i obejmują nazwę użytkownika, e-mail oraz adres IP (użyty podczas rejestracji oraz używany podczas każdego logowania). Podanie danych osobowych jest niezbędne do rejestracji konta na forum. Niepodanie danych uniemożliwi założenie konta.

Jednocześnie informujemy, iż nie udostępniamy żdanych danych osobowych osobom trzecim bez Państwa zgody, nie przetwarzamy ich oraz nie wykożystujemy w celach marketingowych. Jedynie Państwa dane mogą zostać udostępnione i przekazane wyłącznie na żądanie uprawnionych organów państwowych w przypadkach wyraźnie wskazanych przepisami prawa, np. organom ścigania czy kontrolerom Generalnego Inspektora Danych Osobowych.
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2018, 14:10:49 wysłany przez admin »
Administratorzy
"Strona Dzieci Sprawnych Inaczej"
www.dzieci.org.pl