Autor Wątek: Gdzie mozna szukac pracy jako opiekunka do dzieci  (Przeczytany 972 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MonikaBer

• Nowicjusz
  • *
Gdzie mozna szukac pracy jako opiekunka do dzieci
« dnia: Lipiec 07, 2004, 16:33:14 »
Jak w temacie. Bardzo zalezy mi by moc pracowac jako opekunka do dzieci. Nie wiem jednak za jakim posrednictwem mam szukac takiej pracy. Znacie moze miejsca , portale internetowe lub co kolwiek gdzie ludzi sie oglaszaja szukajac opiekunek
za pomoc serdecznie dziekuje
Monika Berek
MonikaBer

xea

• Nowicjusz
  • *
Gdzie mozna szukac pracy jako opiekunka do dzieci
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 11, 2004, 12:16:14 »
Nie korzystaj z żadnych prywatnych pośrednictw pracy, tych które biorą pieniądze za zgłoszenie. Ja od 9 lat opiekuję się dziećmi. Najlepsze jest ogłoszenie w Gazecie Wyborczej można je załatwić przez internet, a także ogłoszenia we wszystkich wyszukanych portalach internetowych z hasłem opiekunka. Ja od września będę znowu szukać pracy, bo chłopczyk którym się opiekuję idzie do przedszkola. Już trzykrotnie zmieniałam podopiecznych, właśnie gdy szli do przedszkola. To świetne zajęcie.

Laura44

• Bywalec
  • **
Odp: Gdzie mozna szukac pracy jako opiekunka do dzieci
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 10, 2019, 23:20:06 »
Jeżeli nadal szukacie zatrudnienia w takim charakterze, bądź chcecie sobie dorobić jako opiekunka ale dla osób starszych, fajną opcją może okazać się takie ogłoszenie https://gratka.pl/praca/opiekunka/ob/12693283 :). Warunki wydają się tutaj całkiem ciekawe, a co więcej, można poznać ciekawe zakątki naszego globu:).