Autor Wątek: konkurs Junior Internet  (Przeczytany 712 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bozena

  • Global Moderator
  • Zasłużony
  • *****
  • Wiadomości: 1345
konkurs Junior Internet
« dnia: Luty 27, 2007, 22:15:21 »
Witam,

Junior Internet - konkurs literacki i konkurs stron internetowych

Nie masz jeszcze ukończonych 19 lat? Jesteś kreatywny, pełen pomysłów, interesujesz się Internetem? Chcesz porównać swoje umiejętności z rówieśnikami z całej Polski, a nawet Europy? Nie wahaj się ani chwili dłużej i zgłoś swoją stronę internetową lub swój esej o Internecie do projektu Junior Internet !

O projekcie

Fundacja Together Polska we współpracy z Together Czech Republic organizuje po raz drugi w Polsce konkurs i konferencje "Junior Internet". Celem tego przedsięwzięcia jest danie szansy dzieciom i młodzieży poniżej 19 roku życia, która wykorzystuje Internet nie tylko do zabawy, na dalszy rozwój osobisty i zawodowy, poprzez promowanie ich prac, umożliwienie im nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeniami i poddania swoich pomysłów konstruktywnej krytyce rówieśników i specjalistów z branży.

Junior Internet to międzynarodowy projekt, który odbywa się w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech. Składa się on z dwóch konkursów: JuniorText - konkursu literackiego - prac pisemnych o tematyce internetowej oraz JuniorWeb, w którym młodzież może zgłaszać swoje strony internetowe. Rejestracja wszystkich prac odbywa się drogą elektroniczną.

Termin rejestracji prac upływa 11 marca.

więcej na http://www.dzieci.org.pl/sdsinew....&alone=
Bożena Nowakowska
"Strona Dzieci Sprawnych Inaczej"
http://www.dzieci.org.pl/