Tematyczne > Neuro-Re-Edukacja

VI Międzynarodowy Turnus Rehabilitacyjno-Szkolenio

(1/2) > >>

magda12:
Witam

Mam zaszczyt poinformować, iż Stowarzyszenie "Nadzwyczajne Dzieci" w dniach 15-29 sierpnia 2009r., organizuje VI Międzynarodowy Turnus Rehabilitacyjno-Szkoleniowy Neuro-Re-Edukacja (Doman Plus). Tym razem zapraszamy wszystkich chetnych na programie Neuro-Re-Edukacja do Ośrodka Rehabilitacyjno-Szkoleniowego "Mira-Mar" w Pogrzelicy w gminie Rewal, który jest przepieknie usytuowany w lesie mięczy otwartym morzem a jeziorem ( strona ośrodka null ). Wszystkich chętnych, ktorzy chca wziąć udzial na naszym turnusie proszę o kontakt mailowy magdalena.wodzik@gmail.com lub telefoniczny 606478984.

Zapisy trwają do 30 kwietnia.

Jednocześnie informuję, iż turnus jest dla rodzin, które juz odbyły szkolenie wstepne Neuro-Re-Edukacja (Doman Plus) i konsultacje. Szkolenie odbylo się w dniach 20-22 marca 2009, jednak jesli sie zbierze jeszcze grupka chętnych, zorganizujemy jeszcze jedno szkolenie przed turnusem.Pozdrawiam

MagdaBaskwi:
A ja zachęcam do udziału w szkoleniu osoby chętne do pracy z dziećmi metodą Domana.
Przyznaję, że byłam bardzo sceptyczna, ale teraz pomału przygotowujemy się do rozpoczęcia ćwiczeń w domu i zobaczymy co nam się uda osiągnąć.

Tokota:
Mgda12 !

 dzwoniłam pod podany numer, wysłałam emaila - niestety bez odzewu.
Czy zapisy wciąż trwają ?

magda12:
Tak zapisy trwaja.

Przepraszam Tokota, jesli ominęlam Cie, bo odpisywalam kulku osobom i być moze kogos przeoczyłam. Natomiast na telefony wszystkie odpowiadalam. Ale zaraz poszukam Twojego maila i zaraz Ci odpowiem.

Pozdrawiam

Magda

Aliraza179:
Szkoda, że nikt z Was nie może mi pomóc. Ale cóż, rozumiem - ja też w czasach realizacji programu nie miałam czasu na nic poza tym...

Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesów!
Magda

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej