Tematyczne > Neuro-Re-Edukacja

Szkolenie wstępne

(1/2) > >>

Karolina:
Witam

Chciałabym poinformować wszystkich (nowych i tych którzy chcą odświeżyc swoje informacje na temat metody), iż korzystając z tego, że Bożena Bejnar-Slawow jest obecnie w Polsce, Stowarzyszenie "Nadzwyczajne Dziechi" organizuje kolejne szkolenie dla rodziców i terapeutów z zakresu metody Neuro-Re-Edukacja.

Szkolenie obejmuje wstępną tematykę programów organizacji neurologicznej i jest niezbędne dla rodziców pragnących rozpocząć program oraz uzyskać konsultację z Bożeną Bejnar Slawow.

Szkolenie ma się odbyc na początku sierpnia  w Kalęczynie pod Warszawą (termin szkolenia będzie zależał od ilości zainteresowanych oraz mozliwości organiacyjnych)

Wszystkich chętnych proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny do Magdy magdalena.wodzik@gmail.com tel. 606-478-984 lub Karolina domagalska.karolina@gmail.com tel.508-320-079.


Pozdrawiam wszystkich i  zachęcam do wziecia udzialu w szkoleniu.magda12:
Szkolenie odbędzie się w dniach 2-3 sierpnia.


Zachęacamy do uczestnictwa w nimefka5:
Witam. Jestem mamą 2letniego Szymonka z MPD, podejrzeniem epi, zawodowo oligofrenopedagog i bardzo chciałabym ukończyć szkolenie z Neuro-Re-Edukacji. Jestem pod jej wrażeniem. Czy jest taka szansa w najblizszym czasie? Pozdr.

magda12:
Efka

Jak tylko bedzie wiadomo kiedy odbedzie się szkolenie na pewno ja lub Karolina napiszemy to na forum i na stronie Stowarzyszenia "Nadzwyczajne Dzieci" oraz poinformujemy Cie na priva.

Pozdrawiam

Magda

efka5:
Serdecznie dziękuję. Będę czekać

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej