Tematyczne > Neuro-Re-Edukacja

Prośba do Domanowców

(1/2) > >>

magduchna:
Drodzy Domanowcy!
Nazywam się Magda i jestem mamą 5-letniej Martusi, którą też kiedyś próbowałam rehabilitować metodą Domana. Niestety, nie udało mi się wytrwać na programie zbyt długo - było to wyzwanie, które organizacyjnie mnie przerosło.
Ponieważ wiem już jak trudne jest to zadanie i że mimo to, jest wielu rodziców, którzy się nie poddają, postanowiłam napisać o Was moją pracę magisterską. O Was, czyli o rodzicach, którzy rehabilitują swoje dzieci metodą Domana i DAJ¡ RADÊ! Ja już tę pracę nawet napisałam - wiekopomne dzieło to może nie jest, ale wierzcie mi - starałam się . Teraz brakuje mi już tylko badań.
Moje badania mają mieć formę wywiadu z rodzicami, którzy realizują w domu program organizacji neurologicznej. I tu prośba do Was - jeśli są wśród Was rodzice, którzy mogli i chcieliby odpowiedzieć na kilka moich pytań (całkowicie anonimowo) o to, jak żyje im się z Domanem na co dzień - bardzo proszę o kontakt ze mną tutaj lub na magdage8@gazeta.pl.
Mieszkam w Warszawie ale w wielkiej desperacji jestem gotowa pojechać na wywiad w dowolne miejsce w Polsce.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i z góry dziękuję za pomoc!
Magda

magduchna:
Szkoda, że nikt z Was nie może mi pomóc. Ale cóż, rozumiem - ja też w czasach realizacji programu nie miałam czasu na nic poza tym...

Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesów!
Magda

ela-bozena:
Dziewczyny ,przeciez niektóre z Was prowadza dzieci ta metoda.Pomózcie Magdzie...

zosia_:
Magduchna, właśnie odbywa sie turnus, jeśli jesteś gotowa pojechać w dowolne miejsce to przyjedż i porozmawiaj. Jest tam sporo rodziców pracujących tą metodą

magduchna:
ojej! to świetny pomysł z tym turnusem! a gdzie się on odbywa i do kiedy trwa? że też sama na to nie wpadłam... dziękuję za pomysł!
 
Magda

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej