Autor Wątek: Tabletki DECARIS  (Przeczytany 3563 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Forumka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Tabletki DECARIS
« dnia: Sierpień 15, 2013, 21:25:02 »
   Witam :)

 Jest wiele wątków na temat tabletek DECARIS, ale ja przychodzę tu z problemem zakupu. Byłam dziś w aptece i powiedziano mi, że leki zostały wycofane ze sprzedaży i takie pytanko do Was, czy wie ktoś gdzie mogłabym je dostać? Chodzi mi między innymi o jakieś strony online które oferują sprzedaż wysyłkową tego produktu. Dodam też, że nie interesują mnie zamienniki, a właśnie dokładnie te tabletki. Zamawiał ktoś może je z jakiegoś międzynarodowego sklepu online?

zosia_

  • Global Moderator
  • Zasłużony
  • *****
  • Wiadomości: 8005
Odp: Tabletki DECARIS
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 15, 2013, 21:33:58 »
Można je kupić na Ukrainie.

borsooq

  • Zasłużony
  • *****
  • Wiadomości: 1212
Odp: Tabletki DECARIS
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 16, 2013, 11:25:18 »
na Ukrainie po ~10pln za opakowanie bez recepty.
Dawid - 08.2009 - w trakcie diagnozy
Piotr - 09.2012

zniżka na iherb: VCP976

łucja00

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Tabletki DECARIS
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 17, 2018, 20:27:18 »
Witam- czy są jakies działania niepożadane tej tabletki? lezy przede mna ale jakies mam obawy żeby zazyć , jest to tabletka z ukrainy  , ktoś brał i coś może podpowiedzieć?

bero37

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 60
Odp: Tabletki DECARIS
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 07, 2018, 19:06:42 »
Chciałbym Wam polecic oferte [...]  , poniewaz moim zdaniem jest to najlepsza oferta tego typu w sieci. Jest to strona poswiecona meżczyzną , borykającym sie z impotencją. Jest to cięzki temat, mało kto chetnie o tym mowi. Dlatego polecam serdecznie ich strone.
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2018, 15:58:28 wysłany przez admin »

KrystynaNowak

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Tabletki DECARIS
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 18, 2018, 14:29:05 »
Skoro tabletki zostały wycofane ze sprzedaży w aptekach to może to oznaczać, że nie spełniają one swojej funkcji. Nie ryzykowałabym ich przyjmowania bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem.