Tematyczne > Naturalne metody leczenia

joalis- czy ktoś leczył?

<< < (8/32) > >>

mamamisia:
Czesc KAsia ;)
Dziewczyny sluchajcie, ja byla wczoraj w Gdansku w DanMedzie na ul. Jaśkowa Dolina 8/1. Badanie zrobione. Okazuje się ze nei wszystko "trafila". Gdybym wczesniej nie miała styczności z Joalisem, nie stosowałabym. A że wyleczyłam nim cytomegalię, wzięłam po uwagę jej sugestie i modyfikowałyśmy jej zalecenia az do pelnego komromisu.
I tak:

*
* (podobno) można brac 4-7 jolisow naraz. Musi byc tylko 5-minutowa przerwa między jednym a drugim.

* przy podawaniu dzieciom najlepiej polac to na ciepla wode- alkohol wyparuje.

* dzieci do 2 rokuzycia 3-4 kropelki, dzieci powyzej - 5 kropelek -to dawkowanie.

* [li][/li]
[/list]

poza tym dalam się skusic i na krople dla mnie pt: EMOCE poniewaz gdy chore na autyzm jest dziecko- choruje cala rodzina. U nas np b. często dochodzi do spięć.
Drugą i trzecią kurację rozpiszę , ale dajcie znac czy Was to interesuje. Pozdrawiam :)

Monika

mamamisia:
Jeszcze jedno: Gdy zaczynałam podawac je Malemu nie wierzylam w to absolutnie.
Teraz cytomegalia to jzu nie problem- zaczynam więc drugą kurację.
Chcialabym zeby tak zadzialala jak pierwsza.
Pani dr podkreslala jak wazne jest łączenie joalisa ktory jest "na cos" np antimetal, Cranium itp, z Joalisem działającym na emocje i podswiadomosc: np Minddren, Emoce itp.
Piszcie jak Was to interesuje, powiem co wiem.

Lola-Lola37:
Fajnie mamomisia że piszesz o swoich doświadczeniach!

Ja zaczynam od dziś - ale tylko  na sobie- antimetal, imuno i hepar. ale to są wszystkie na coś...o tym żeby dawać na psychikę czy emocje to nie wiedziałam. Może te emocje dołącze, bo też słyszalam że można łączyć ale do 4 joalisów.

A jakie dawkowanie dla dorosłego przepisała ci dr?  i czy wystarczy zużyć 1 butelkę 50 ml czy od razu nastawić się na np. 3 miesiące danego joalisa?
I po jakim czasie będę wiedziała że joalis działa?

donna:
Z ciekawosci czystej spytam osoby stosujace joalisy - jaki jest sposob ich dzialania i sklad? Cos jak homeopatia czy zupelnie inaczej? W szczegolnosci mnie interesuje oczywiscie ow Antimetal - na jakiej zasadzie usuwa metale? Przez google znalazlam tylko bardzo ogolny opis, a pewno ktos z Was dopytal odnosnie tych kwestii to powie cos wiecej.

Lola-Lola37:
Donna31 - 18 sierpnia jestem z moimi chłopakami umówiona do Pani która profesionalnie zajmuj się dobieraniem joalisów. Jak bedę po wizycie to opiszę ją. :) i jak masz jakieś pytania to spróbuję sie dopytać.
 Ale tak telefoniczmie powiedziała mi  że dorosły - w miarę zdrowy - może sama dobrać sobie joalis. Na początek każdemu dorosłemu poleca hepadren - działa oczyszczająco an wątrobę.

Ale z książeczki którą sobie kupiłam o joalisach wyczytałam, że ta metoda polega na stymulowaniu organizmu do samodzielnego rozbica ognisk zapalnych, które powstały w organizmie i przyczyniają się do zakłóceń.
Te joalisy zawierają zapis holograficzny różnych substancji i po wprowadzeniu do organizmu powodują że organizm odczytuje zapis - i zaczyną oczyszczać się.
To jest coś podobnego do homeopatii - tylko może z tą różnicą że w homeopatii lekarz dobiera kulki na podstawie objawów a tu na podstwie badania specjlanym urządzeniem.
Poczytałam w necie o joalisach - i wielu rodziców jest zadowlonych, może tylko cenowo wychodzi trochę drogo. A szczególnie gdy do przeleczenia są 2 lub 3 osoby  :'(

Ważne jest aby kropelki podawać na plstikowej łyżeczce bo w przeciwnym razie moża "skasować" ten zapis hologramu i pozostanie tylko  wyciąg ziołowy. - to tak jak w homeopatii

Ja jestem w szczególności zaintersowana preparatem  Antimetal - ponoć usuwa metale ciężkie - tylko czy z móżgu też?
oraz- Deimun Activ, który " cyt  działa wspomagająco w powikłaniach poszczepiennych służy do usuwania negatywnie działających rezyduów po szczepieniach, które naruszają układ odpornościowy i mogą zwiększać podrażnienia układu nerwowego"

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej