Autor Wątek: Jak odwrócić skutki antybiotyku?  (Przeczytany 1664 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Agatita

  • Kreatywny
  • ****
  • Wiadomości: 332
Jak odwrócić skutki antybiotyku?
« dnia: Październik 31, 2012, 19:34:40 »
Niedawno Adaś po raz kolejny pochorował się, najpierw dostał Augmentin ale dostał po nim biegunki, pozniej brał Sumamed i Zinat. Do tej pory nigdy nie widziałam żeby po antybiotykach robił się inny, ale tym razem zamienił się w diabełka, zaczął gryźć, ma straszne ataki złości, płacze bez łez chyba 3/4 dnia, nie wiem co mam robić, nawet na początku naszej drogi przez autyzm Adaś był grzeczniejszy niż teraz :( Jeszcze do niedawna wszędzie ze mną chodził do sklepu, apteki, na pocztę a teraz jest tak niegrzeczny że nie daje sobie z nim rady, co mam zrobić? Zaczęłam dawać Flumycon, a za 3 tyg. mam pierwszą wizytę u dr Bross po rocznej przerwie, ale chyba oszaleje do tego czasu :(
"Pesymista widzi trudności w każdej nadarzającej się okazji, optymista widzi okazję w każdej trudności"  Sir W. Churchill


Adaś ( X 2008 - autyzm)  
Ala ( IV 2010)

ebusiek

  • Zasłużony
  • *****
  • Wiadomości: 749
Odp: Jak odwrócić skutki antybiotyku?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 31, 2012, 23:45:14 »
Moje dziecko jak bylo malutkie też bralo augmentin /podobno to niezly syf na jelita/ dlatego będę go odtruwać Tinusem. Nawet już mam tą odtrutkę. Może spróbuj odtruć Tinusem.
2007 -    ALA  5 mg#34 - zakończona
              dieta niskowęglowodanowa