Autor Wątek: Dentysta prywatnie czy na fundusz  (Przeczytany 2687 razy)

mali28

• Aktywny
Dentysta prywatnie czy na fundusz
« dnia: Marzec 08, 2019, 09:09:26 »
Interesuje mnie czy chodzicie do dentysty prywatnie czy może jednak na fundusz? I czym kierujecie się wybierając dentystę?

Anettta

• Bywalec
  • **
Odp: Dentysta prywatnie czy na fundusz
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 08, 2019, 11:12:07 »
Dobrze jest kierować się opiniami innych.

Popytaj znajomych gdzie chodzą do dentysty, czy są zadowoleni z efektów leczenia. Następnie przejrzyj w internecie gabinety w swoim mieście. Pamiętajmy, że czasami dobrzy specjaliści mogą stacjonować w swoich prywatnych gabinetach na obrzeżach większych miast.

Sama wolę chodzić do dentysty prywatnie z uwagi na to, ze dentyści prywatnie uzywają o wiele lepszej klasy wypełnień zębów niż dentyści na nfz.....
http://medison.info.pl/jak-wybrac-dobrego-stomatologa/
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2019, 18:14:31 wysłany przez Anettta »

emilviol

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 15, 2019, 17:36:09 »
fesdv

mamazosi

• Aktywny
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 19, 2019, 14:43:06 »
Od lat chodzę do dentysty tylko prywatnie. Za plomby na NFZ i tak trzeba dopłacać, a jakość materiałów jest nieporównywalna. Mówię oczywiście o porządnym, profesjonalnym gabinecie.

SilnaOla

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 21, 2019, 13:56:19 »
Zgadza się...u dentysty na nfz i tak do lepszych plomb trzeba dopłacać - poza tym trzeba długo czekać na wolny termin wizyty. :)

Laura44

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 24, 2019, 10:53:19 »
Niestety chcąc leczyć zęby na fundusz zdrowia musimy się uzbroić w dużą dozę cierpliwości, bo niestety kolejki bywają tam bardzo długie. Dlatego też jeżeli chodzi np. o Małopolskę, warto zapoznać się z ofertą, jaką posiada gabinet stomatologiczny kraków, a konkretnie [...] . Zakres świadczonych tam usług jest bardzo szeroki, poza tym miejsce to wyposażone jest w nowoczesny sprzęt, dlatego też wszelkie zabiegi przebiegają szybko i sprawnie.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2019, 22:21:33 wysłany przez admin »

mamazosi

• Aktywny
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 09, 2019, 08:09:01 »
To nie tylko cierpliwość, ale i pieniądze. Lepszej jakości plomby są płatne. Znieczulenie otrzymasz, jak zapłacisz, bo nie przewiduje NFZ przy leczeniu. Jak ząb wymaga leczenia dłuższego, to trwa to miesiącami, bo takie odległe terminy wizyt. No i po co się tak męczyć? Lepiej pójść do specjalisty prywatnie, np. do [...] . Usługa zostanie wykonana szybko, bez bólu i w miłej atmosferze.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2019, 22:21:16 wysłany przez admin »

grubalinka22

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 18, 2019, 13:07:33 »
Ja chodziłam i tak i tak, ale ostatnio potrzebowałam zrobic sobie implanty i zdecydowałam się jednak pójsć prywatnie. jeśli chodzi o kliniki w Warszawie zajmujące się takimi zabiegami to od siebie mogę wam polecić abyście zapisali sie tutaj https://drebotdental.pl/ . Moim zdaniem na prawdę warto.

donatka

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 23, 2019, 11:38:55 »
Jednak prywatnie z NFZ to nie wiele sie zyska. Ja już wolę zaoszczędzić i mieć zęby zrobione dobrze.Chodzę ostatnio to Ratyńscy Dental Clinic na Józefowie. Bardzo nowoczesne gabinety i zęby leczą najnowszymi metodami. Takiego leczenia nie uzyska sie z NFZ. Taka  rzeczywistość .Ale tam warto, bo przynajmniej wiem że mam wszystko zrobione na 100%.

kieros

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Dzisiaj o 14:08:06 »
Prywatni doktorzy są znacznie bardziej kompetentni niż lekarze z NFZ. A na pewno tyczy się to dentystów. Jeśli ktoś szuka świetnego stomatologa dziecięcego to polecam Panią Ewę Pawlak z Nieporętu https://ewapawlak.com.pl/.  Przyjmuje również na Białołęce, zajmuje się stomatologią dziecięcą, ortodoncją, protetyką i jeszcze kilkoma innymi dziedzinami stomatologii.