Autor Wątek: Aktualnosci z odtruwania szczepionek metodą Tinusa  (Przeczytany 1224391 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Agakaj

• Nowicjusz
  • *
Odp: Aktualnosci z odtruwania szczepionek metodą Tinusa
« Odpowiedź #3540 dnia: Sierpień 28, 2017, 13:57:02 »
Hej wszystkim. Może nie na temat ale mam takie pytanie. Ile trwa odtruwanie że szczepionek? Jesteśmy umówieni do homeopatyczne na sobotę. Dziecko szczepionek do 18m.z. MMR nieszczepiony. Szczepionki 6w1 + p eumokoki + rota

kazik554

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #3541 dnia: Sierpień 31, 2017, 13:46:04 »
bardzo to dziwne jest

Rita010

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #3542 dnia: Październik 04, 2017, 11:32:13 »
Witam, mam do odsprzedania odtrutki MMR 30C, 200C, 1M, 10M zakupione w aptece Helios UK. Data  waznosci 31.01.2022,  cena 60 zl z wysylka za komplet. Flakoniki sa prawie pelne, chetnym wysle zdjecia. Zainteresowanych prosze o kontakt mailowy: Ada.turek@wp.pl

aboyfrompluto

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #3543 dnia: Październik 14, 2017, 14:08:18 »
Witajcie,
Juz prawie mamy za soba pierwszy tydzien odtruwania za pomoca Poly Vacc A. Nasz plan wygląda tak: 3 granulki Poly Vacc A 30C (2G) we wtorek i piątek, 3 granulki Carc. Carb 30C (4G) w niedziele. Podajemy:
- 500mg Vit C - Pure Encapsulations
- 400mg Mag Glycinate - Pure Encapsulations
- Nordic Naturals, Arctic-D Cod Liver Oil

Do tej pory nie bylo zadnych zmian, goraczki, kataru, moze lekki kaszel 3 razy we wtorek ale to tyle. Zastanawiam sie kiedy tzn przy jakiej potencji zaczely sie jakies 'side effects'?
Od przyszlego tygodnia robimy potencje 200C, wiec trzymajcie kciuki za nas.

bozhenka

• Aktywny
« Odpowiedź #3544 dnia: Październik 16, 2017, 08:32:22 »
Side effects nie muszą być przy każdej potencji, ani nawet przy każdej szczepionce. NIe muszą też być fizyczne, mogą być psychiczne.
Jakiś homeopata was prowadzi czy sami?
Tomuś 10.2002.
Spektrum autystyczne, astma, alergie

bozhenka

• Aktywny
« Odpowiedź #3545 dnia: Październik 16, 2017, 08:33:41 »
Ale jak macie POly Vacc, to w sumie nawet nie wiem... Mało kto się chyba decyduje odtruwać wszystko razem.
Tomuś 10.2002.
Spektrum autystyczne, astma, alergie

agniecha35

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #3546 dnia: Listopad 08, 2017, 16:47:13 »
Witam, jestem tu po raz pierwszy.
Zaczęłam przeglądać Wasz wątek o odtruwaniu po szczepionkach, ponieważ właśnie dostałam odtrutki dla mojego dziecka. Jednak moja homeopatka podała mi zupełnie inny sposób dawkowania.

Dostałam po 4 kulki na konkretne szczepionki. Każda kulka ma większą potencję . Mam je podawać sześcioletniemu dziecku wieczorem, przez 4 dni-codziennie większą potencję, później 3 tygodnie przerwy i kolejna odtrutka na następną szczepionkę. Jeśli wystąpią jakieś skutki " uboczne" nie podawać następnej dawki. Podać ją po ustaniu wszelkich objawów. Czy ktoś się spotkał z takim dawkowaniem?

kilof231

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #3547 dnia: Listopad 10, 2017, 08:08:22 »
to zawsze jest bardzo trudne
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2017, 11:41:49 wysłany przez admin »

lei.r

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #3548 dnia: Listopad 11, 2017, 13:43:26 »
Hey dziewczyny ;)
Skończyłam odrowac MMR i HEXA 6w1 widoczna poprawa u dziecka
Odblokowanie mowy choć jeszcze jest wiele do zrobienia ... ale jest nadzieja ;)
Jedyny u nas skutek uboczny to slinienie się
Odtruwamy dalej zostało nam jeszcze 6 szczepionek....

Asienkasz83

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #3549 dnia: Listopad 21, 2017, 08:02:55 »
Witam jestem nowa na tym forum ,jestem mamą ślicznego dwuletniego chłopczyka , którego rozwój zahamował sie po Mmr , boję się odtruwać na własną rękę , potrzebuję dobrego homeopaty , nieważne gdzie , dla dziecka pojadę w kążde miejsce byleby w polsce ,błagam o ppomoc  :'( :'( :'( :'( ,będę wdzięczna za każdą informację na temat odtruwania , nie wiem jak i skąd wziąć odtrutki ,pomóżcie ,Proszę ,jestem wrakiem człowieka  :'( :'( :'(

mamcia9000

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #3550 dnia: Maj 23, 2018, 19:30:06 »
dziewczyny te odtruwanie naprawdę daje nadzieję, piszcie dalej jak dzieci reaguja na to...
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2018, 19:31:55 wysłany przez mamcia9000 »

madziara

• Aktywny
« Odpowiedź #3551 dnia: Lipiec 10, 2018, 12:24:42 »
Od początku lipca zaczeliśmy podawać Pentaxim - objawy to jedynie kaszel - szczepionka jest na błonice tężec i krztusiec. Wyszło nam w biorezonansie obciążenie tylko tą szczepionką. Aktualnie to już 3 raz podaję  i nie wiem czy czekać mam do ustąpinia tego kaszlu a zdarza się on sporadycznie czy wchodzić na wyższą potencję?

madziara

• Aktywny
« Odpowiedź #3552 dnia: Lipiec 14, 2018, 14:23:56 »
Po 4 dawce Pentaximu c30 cała głowa spocona że aż prawie z niej kapie- taki objaw miał gdy miał ok. pół roku. Kaszel nadal się utrzymuje.

pukla

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #3553 dnia: Maj 29, 2019, 16:40:35 »
Chociaż coś Ci opiszę.
2 dni temu mój młodszy miał silna reakcje alergiczną na jad osy - cała rączka w obrzęku. Apis miałam ze sobą, ale nie wiedziałam o co chodzi - w sensie, ze to od ukąszenia - faktycznie odgoniłam coś bzyczącego jak osa od swojej głowy, chwilę przed tym jak raczka spuchła, ale akurat z 2 dzieci wchodziłam do budynku i nie spojrzałam co to i gdzie poleciało. To była to lewa rączka, a u synka w morfolgii dwa dni wcześniej wyszło za dużo erytrocytów i miałam chaos w głowie. Pogotowie zabrało nas do szpitala, a tam z buta dexaven domięśniowo mimo, że obrzęk sam schodził i tylko dłoń była czerwona, a na paluszku ślad po ukąszeniu . Pół godziny później dziecko jak kartka papieru - blady, śpiący, usta przekrwione. Wieczorem nie gaworzy, w nocy nie może zasnąć. Doktor od sterydu stwierdziła, że to anemia - chociaż żelazo i morfologia w normie. Doszukałam się wpływu dexavenu na metabolizm erytropoetyny. No koszmar. Następnego dnia rano byliśmy u homeo. Oczywiście zawaliłam, bo reakcja była książkowym apisem. Kazał dać nux vomca jednorazowo i co? Następnego dnia zielona qpka o paskudnym zapachu ostrych konwalii, 6 godzin nieprzerwanego snu i dziecko już nie jest blade. Chyba działa, albo mój bąbel sam tak ładnie się oczyszcza ;)

jesli lekarz stwierdził anemie to nalezy zgłębić ten temat. Przyczyn może być wiele, zazwyczaj to źle zbilansowana dieta, dzieci jedzą wybiórczo, jeśli matka zamiast warzyw daje słodycze to dziecko się uzależni od słodkiego smaku i będzie chciało jeść tylko słodkie przekąski z pustymi kaloriami. Innym powodem anemii mogą być pasożyty. Małe raczkujące dziecko pchające wszystko do budzi bardzo łatwo może się nimi zarazić, a wiadomo one kradną nam składniki odżywcze. Polecam doczytać więcej tutaj: https://www.zdrowyportal.org/9974/anemia-u-niemowlat-objawy-niedokrwistosci-u-niemowlat-leczenie-anemii/

Edi81

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #3554 dnia: Lipiec 05, 2019, 21:00:51 »
Witam. Czy jest lekarz w okolicach Legionowo lub Warszawy,który odtruwa ta metodą?