Autor Wątek: Aktualnosci z odtruwania szczepionek metodą Tinusa  (Przeczytany 1241320 razy)

krzem

• Zasłużony
Odp: Aktualnosci z odtruwania szczepionek metodą Tinusa
« Odpowiedź #3420 dnia: Październik 13, 2016, 15:05:03 »
Chociaż coś Ci opiszę.
2 dni temu mój młodszy miał silna reakcje alergiczną na jad osy - cała rączka w obrzęku. Apis miałam ze sobą, ale nie wiedziałam o co chodzi - w sensie, ze to od ukąszenia - faktycznie odgoniłam coś bzyczącego jak osa od swojej głowy, chwilę przed tym jak raczka spuchła, ale akurat z 2 dzieci wchodziłam do budynku i nie spojrzałam co to i gdzie poleciało. To była to lewa rączka, a u synka w morfolgii dwa dni wcześniej wyszło za dużo erytrocytów i miałam chaos w głowie. Pogotowie zabrało nas do szpitala, a tam z buta dexaven domięśniowo mimo, że obrzęk sam schodził i tylko dłoń była czerwona, a na paluszku ślad po ukąszeniu . Pół godziny później dziecko jak kartka papieru - blady, śpiący, usta przekrwione. Wieczorem nie gaworzy, w nocy nie może zasnąć. Doktor od sterydu stwierdziła, że to anemia - chociaż żelazo i morfologia w normie. Doszukałam się wpływu dexavenu na metabolizm erytropoetyny. No koszmar. Następnego dnia rano byliśmy u homeo. Oczywiście zawaliłam, bo reakcja była książkowym apisem. Kazał dać nux vomca jednorazowo i co? Następnego dnia zielona qpka o paskudnym zapachu ostrych konwalii, 6 godzin nieprzerwanego snu i dziecko już nie jest blade. Chyba działa, albo mój bąbel sam tak ładnie się oczyszcza ;)
Tulo 12.2010

"Nothing ever goes away until it has taught us what we need to know."

krzem

• Zasłużony
« Odpowiedź #3421 dnia: Październik 13, 2016, 15:07:18 »
Miki czy Twoje dziecko mówiło czy tylko powtarzało przed regresem?
Ja wczoraj podałam bcg 30 i Mały nie śpi od 3 w nocy. Cały poranek skakał na trampolinie...
Tulo 12.2010

Qela

• Aktywny
« Odpowiedź #3422 dnia: Październik 13, 2016, 18:34:14 »
A ja kiedyś jak szukałam dla syna to na jakimś forum znalazłam takie propozycje:

1. dr Andrzej Janus
Na tydzień przed i tydzień po szczepieniu należy podawać 2x5 granulek THUJA 9CH

2. dr Hanna Brzeska-Rogowska
Na 3 dni przed szczepieniem 1x3 granulki SILICEA 9CH
Na 2 dni przed szczepieniem 1x3 granulki SILICEA 15CH
Na 1 dzień przed szczepieniem 1x3 granulki SILICEA 9CH + THUJA 30CH
W dzień szczepienia 1x3 granulki THUJA 30CH

Po szczepieniu w celu oczyszczenia organizmu należy podawać przez 7 dni 1x3 granulki SILICEA 15CH + THUJA 15CH.

Gdy pojawi się ropa, śluz (np. katar, wydzielina z miejsca ukłucia) podać należy jednorazowo 15 minut przed jedzeniem 1x5 granulek SILICEA 30CH.

Gdy pojawi się ropiejące oczko podać należy jednorazowo 15 minut przed jedzeniem 1x5 granulek MERCURIUS SOLUBILIS 5CH.
Wiktoria 05-1997  zdrowa

Maksymilian 07-2009   Autyzm dziecięcy F84.0

bozhenka

• Aktywny
« Odpowiedź #3423 dnia: Październik 13, 2016, 19:51:12 »
Krzem, dzięki za odpowiedź. Zawsze może komuś się przydać czyjeś doświadczenie na przyszłość.
Tomuś 10.2002.
Spektrum autystyczne, astma, alergie

Adi11

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #3424 dnia: Październik 14, 2016, 23:57:19 »
Jak ma w Heliosie zamówić ampicylinę bo nie ma jej na stronie maja na zamówienie, ale jak to wygląda dalej z płatnośćią. Czy kartą i w złotówkach czy jakoś inaczej?

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #3425 dnia: Październik 15, 2016, 00:02:22 »
Napisz do nich maila z zapytaniem, ale musisz podać nazwę substancji czynnej. Płaci się kartą kredytową, bank przelicza funty na euro, potem euro na złotówki.

Adi11

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #3426 dnia: Październik 15, 2016, 00:53:04 »
Czyli ampicillin sodium? Oni prześlą mi nr konta do wpłaty z kwotą w złotówkach a im to później przeliczy?. Emeila do nich wysłac po angielsku?

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #3427 dnia: Październik 15, 2016, 15:20:21 »
co do substancji czynnej to spisz z ulotki nazwę łacińską. Email musi być po angielsku. Proszą o podanie nr karty kredytowej i 3 literowego kodu, który jest na odwrocie karty lub jeśli masz kartę wirtualną to kodu do tej karty.

Rommanow

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #3428 dnia: Październik 15, 2016, 20:14:57 »
Dokładnie, email koniecznie angielski

miki11

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #3429 dnia: Październik 16, 2016, 12:26:35 »
„Miki czy Twoje dziecko mówiło czy tylko powtarzało przed regresem?”
Przed regresem były pojedyncze słowa: mama, baba… Było ładne pokazywanie paluszkiem, kontakt wzrokowy, rozumienie i wykonywanie prostych poleceń np. pokaż gdzie jest okno, lampa.  Nie długo po urodzeniu młody miął wysypkę na ciele zdiagnozowana jako trądzik niemowlęcy, klika miesięcy później drugą wysypkę, zapalenie ucha kilka razy leczone antybiotykami, szczepionki skojarzone  – wszystko pasuje mi do objawów które Tinus opisywał.  Na ta chwilę pokazywania paluszkiem niema, nie usiedzi w miejscu, wszędzie się wspina. Jest duże rozumienie potrafi czytać, odpowiada na pytania  pisząc na drewnianym alfabecie – ale wszystko pod przymusem, potrafi mnożyć do stu chociaż nikt go tego nie uczył. 
Krzem jak możesz daj mi namiar na priv do swojego homeopaty (Euwax wysłałem w piątek).

krzem

• Zasłużony
« Odpowiedź #3430 dnia: Październik 16, 2016, 21:17:28 »
Chodziło mi o to czy wróciło wszystko co było przed szczepieniami - głównie mowa. Mój mówił zdaniami. Teraz tylko proste słowa, powtarzanie słów i sylab. Na tą chwilę mamy odtrute 3 szczepionki.
Tulo 12.2010

alaina

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #3431 dnia: Październik 22, 2016, 11:47:18 »
Dziewczyny, bardzo proszę o radę.
U nas przy odtruwaniu BCG 30ch i 200ch była bardzo duża poprawa, niestety przy 1M mieliśmy cofnięcie poprawy i powrót do zachowań sprzed odtruwania i bardzo silne pocenie całego ciała, nawet za uszami :o.
Skończyłam podawać 1M po 6 dawkach, przeszłam na 10M (1 dawka na razie), ale pogorszenie się utrzymuje, z tym że minęło pocenie.
Co robić? Podawać 10M do pełnego cyklu (do4-6 razy), a potem sprawdzić trybem szybkim, tak jak wszyscy? Czy może wrócić do niższych potencji, na których była poprawa? Czy może jeszcze co innego????  :-\
Już było tak fajnie przez miesiąc, a teraz szok, że poprawa się cofnęła. :o
Zosia XI 2005
Gutek IX 2007

bozhenka

• Aktywny
« Odpowiedź #3432 dnia: Październik 22, 2016, 18:54:19 »
Alaina, moim zdaniem powinnaś się wstrzymać chwilowo z dalszym odtruwaniem, chociaż na jakiś miesiąc i poobserwować.
Może dziecko weszło w obraz leku... I ile razy podałaś 200c?
Tomuś 10.2002.

alaina

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #3433 dnia: Październik 23, 2016, 11:21:13 »
200ch podałam 5 razy, 1M - 6 razy z powodu silnego pocenia się i uczucia "parowania" z głowy i klatki piersiowej.
Teraz jesteśmy po 1 dawce 10M.
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2016, 11:25:35 wysłany przez alaina »
Zosia XI 2005
Gutek IX 2007

bozhenka

• Aktywny
« Odpowiedź #3434 dnia: Październik 23, 2016, 11:52:19 »
No niby nie tak dużo...
Mimo wszystko jak jest pogorszenie ja bym się wstrzymała na miesiąc i poobserwowała.
Może Liliana czy ktoś z grupy ma jeszcze jakieś inne rady?
Tomuś 10.2002.