Forum Strony Dzieci

Tematyczne => Mutyzm => Wątek zaczęty przez: tajemnica w Sierpień 22, 2014, 11:00:40

Tytuł: Obóz terapeutyczny
Wiadomość wysłana przez: tajemnica w Sierpień 22, 2014, 11:00:40
Witam. W lipcu byliśmy na obozie terapeutycznym organizowanym przez CTM .  Wszystkim polecam taki wyjazd. Naprawdę wiele zyskaliśmy my jako rodzice i dzieci też. Na pewno nikt nagle nie wyzdrowiał, ale zdarzyły się "cuda". Dzieciaki były wspaniałe, mimo iż nie mówiły. Nasz syn zrobił naprawdę wielkie postępy w trakcie obozu i jak wróciliśmy, jesteśmy daleko do przodu. Jeżeli ktoś może to niech  się wybierze w przyszłym roku. Polecam.
Tytuł: Odp: Obóz terapeutyczny
Wiadomość wysłana przez: tajemnica w Luty 24, 2015, 19:20:18
Witam.Czasem tutaj jeszcze zaglądam  z ciekawości, bo w zasadzie uporaliśmy się z"ciszą" naszego syna. Mamy jeszcze troszkę do zrobienia, ale jest fantastycznie słyszeć jak dziecko rozmawia z wszystkimi osobami ,które przez 9 lat nie słyszały jego głosu. Naprawdę cudownie mieć spokój wewnętrzny.  Chciałam jeszcze raz polecić obóz, bo nam pomógł zrobić nie mały kroczek, ale krok milowy w naszym życiu. Samo spotkanie dzieci, które też mają taki problem jak nasz syn , było dla niego bardzo dużą motywacją, zadziałało jakoś totalnie magicznie, powiedział,że nie chce taki być i musi coś z tym zrobić. Zaczął gadać, gadać ,gadać. Chyba był o wiele bardziej silny wewnętrznie niż my.
 Na stronie CTM można obejrzeć zwiastun z obozu 2014 i informacje o obozie organizowanym w tym roku.
Muszę się przyznać, że jak oglądamy te kilka minut, to są to super wspomnienia , które powodują "zaciskanie gardła". Jestem taka dumna ze swojego dziecka. Polecam, bo naprawdę warto. Trzymam kciuki za wszystkich dzielnych rodziców i życzę dużo wiary, cierpliwości, bo na pewno cuda się zdarzają. Pozdrawiam-Trzymajcie się cieplutko.
Tytuł: Odp: Obóz terapeutyczny
Wiadomość wysłana przez: markjon55 w Luty 26, 2015, 10:05:57
olecam taki wyjazd. Naprawdę wiele zyskaliśmy my jako rodzice i dzieci też. Na pewno nikt nagle nie wyzdrowiał, ale zdarzyły się "cuda". Dzieciaki były wspaniałe, mimo iż nie mówiły. Nasz syn zrobił naprawdę wielkie postępy w trakcie obozu i jak wróciliśmy, jesteśmy daleko do przodu. Jeżeli ktoś może to niech  się wybierze w przyszłym roku. Polecam.
Tytuł: Odp: Obóz terapeutyczny
Wiadomość wysłana przez: tajemnica w Luty 26, 2015, 10:36:56
Witam. mam pytanie do markjon55 - dlaczego kopiujesz mój wpis ? o co chodzi
Tytuł: Odp: Obóz terapeutyczny
Wiadomość wysłana przez: korakasia w Luty 26, 2015, 21:49:03
Gdzie był ten wyjazd? W tym roku chyba się wybierzemy.