Autor Wątek: TORT  (Przeczytany 20001 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Klaudynka88

• Nowicjusz
  • *
Odp: TORT
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 08, 2015, 14:43:19 »
Ja niestety nie potrafię robić tortu. Zbliżają się urodziny mojego synka i chcę mu kupić jakiś ładny tort. Myślę o ofercie .........., ale zupełnie nie wiem na jaki się zdecydować. Zmawialiście kiedyś z tej strony?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2015, 17:03:01 wysłany przez admin »

pscółka

• Aktywny
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 23, 2015, 10:47:27 »
Podbijam. Za miesiąc urodziny synka a ja nie wiem co upiec. Jakie ciasto/ tort podawałyście na urodziny dziecka na diecie by nie zaszkodziło?
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2015, 10:51:47 wysłany przez h2o. »

lalinn

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 21, 2019, 18:56:14 »
W internecie przepisów jest wiele, trudno coś konkretnego doradzić nie znając preferencji dziecka jak i twoich. Znajoma robiła niedawno fajny [...] zupełnie bezglutenowy w zdrowej wersji. Popatrz w sieci, a na pewno coś znajdziesz. Ciekawym pomysłem, może być też tarta owocowa na bezglutenowym spodzie. Z pewnością będzie łatwiej taki zrobić, szczególnie że nie masz doświadczenia z wypiekami bezglutenowymi.
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2019, 13:04:23 wysłany przez admin »

KrystynaNowak

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 27, 2019, 09:35:30 »
Sama kiedyś piekłam ciasta oraz torty. Od jakiegoś czasu jednak mi sie nie chce. Nie jemy wcale tak dużo ciast i słodyczy tak wiec nie ma moim zdaniem sensu pieczenie całej dużej formy ciasta.

W ulubionej cukierni mogą mi upiec taki tort jaki chce :)

aniaswiat

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 28, 2019, 14:07:05 »
Ja sama kilka razy piekłam torty dla znajomych i byli zadowoleni, chociaż dla mnie to spory stres, że coś się może nie udać i będę musiała szukać wyjścia awaryjnego. Dlatego jednak zostawiam to specjalistom (chociaż tort zamawiam sama, reszta rodziny zajmuje się innymi zadaniami. A to dlatego, bo nie przepadam za ciężkimi kremami i toną cukru, co czasami można spotkać w kupnych tortach i zwracam dużą uwagę na jakość składników, a nie tylko na jako taki wygląd).