Autor Wątek: Jaki tran  (Przeczytany 104427 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

reniatka

• Nowicjusz
  • *
Odp: Jaki tran
« Odpowiedź #180 dnia: Marzec 26, 2018, 16:15:28 »
Tylko, żeby dawka wtedy nie była za wielka. Ja dzieciom podaję tylko tran, mam cytrynowy mollers, w smaku ok, a jedna dawka ma 10 μg wit. D3

Miki993

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #181 dnia: Marzec 27, 2018, 18:07:47 »
Jeśli chodzi o dawkę to chyba lekarz musi ustalić. Na własną rękę nie można przecież brać takich rzeczy.
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2018, 15:57:14 wysłany przez admin »

KarolinaJankiel

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #182 dnia: Październik 22, 2018, 10:04:44 »
Ja mojej córce podaję tran od Domowej Apteczki. Szukałam swego czasu najlepszego smakowego tranu i trafiłam w sieci na test smaków. Tran od Domowej Apteczki zwyciężył, cieszył się dobrymi opiniami rodziców, także postanowiłam spróbować. Kupiłam malinowy i szczerze to byłam w szoku, że tran może tak dobrze smakować. Moja córka chętnie go przyjmuje. Jest słodki, ma fajną, gładką konsystencję. Co ważne - nie ma dodatku cukru, więc sprawdzi się nawet u diabetyków. Jest też bezglutenowy. Ma ogólnie bardzo dobry skład. No i co też ważne - żadnego rybiego posmaku, sama malina. Sprawdź sobie trany od nich, są naprawdę świetne. Możesz o nich poczytać na domowaapteczka.pl/kategoria-produktu/trany/. Pozdrawiam :)

Lenek86

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #183 dnia: Luty 14, 2020, 08:56:42 »
Cześć wszystkim!
Powiem wam, że ja też podaję moim dzieciom tran. Tylko pamiętajcie, żeby był to porządny produkt o dobrym składzie. W mojej rodzinie sprawdza się http://www.mollers.pl/produkt/mollers-baby/ . Moją uwagę wzbudził właśnie skład, jeżeli jesteście ciekawe jak się on prezentuje, to koniecznie sprawdźcie ich stronę internetową. Znajdziecie tam wszystkie potrzebne informacje i ciekawe szczegóły.  Moim zdaniem warto podawać tran dzieciom i to tym małym. Pozdrawiam was serdecznie, życzę zdrowia wam i waszym pociechom!