Autor Wątek: Dieta bezglutenowa  (Przeczytany 357 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anettta

• Bywalec
  • **
Dieta bezglutenowa
« dnia: Sierpień 04, 2019, 11:03:40 »
hej dziewczyny, co sądzicie o diecie bezglutenowej? Czy któraś z Was jest lub była na takiej diecie? Czy ciężko jest ją utrzymać? Czy możecie podrzucić jakieś fajne i smaczne przepisy, odpowiednie produkty, będę wdzięczna za wszystie tipy ;) dziekuje z góry!

Calanthe

• Bywalec
  • **
Odp: Dieta bezglutenowa
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 05, 2019, 12:06:41 »
hej dziewczyny, co sądzicie o diecie bezglutenowej? Czy któraś z Was jest lub była na takiej diecie? Czy ciężko jest ją utrzymać? Czy możecie podrzucić jakieś fajne i smaczne przepisy, odpowiednie produkty, będę wdzięczna za wszystie tipy ;) dziekuje z góry!

Ja jestem. Ale nie jest to moje widzi mi się ale po prostu mam nietolerancję glutenu. Wcześniej po spożyciu produktów które zawierały gluten czułam sie bardzo źle, aktualnie postanowilam z nich zrezygnować oraz czuję się o wiele lepiej. Przepisów polecam szukać na blogach w sieci, jest bardzo wiele dobrych blogów z kuchnią bezglutenową.

Produktów szukaj w wiekszych sklepach, obecnie ich dostępność jest o wiele prostsza niż kiedyś, nie ma problemów z ich znalezieniem. Mozesz również zamówić niektóre w sklepach online.  O tutaj https://bezgluten.pl/sklep/115-zupki-sosy-przyprawy-bezglute
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2019, 08:11:16 wysłany przez Calanthe »