Autor Wątek: Chleb  (Przeczytany 4888 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Karolina

• Global Moderator
  • Zasłużony
Chleb
« dnia: Listopad 22, 2004, 16:05:54 »
Wiele znanych mi osób piecze od jakiegoś czasu chleb. Szczególnie to są mamy, które oczyszczają dzieci i chleb w tym wypadku musi być bez drożdży. Moja piekarnia piecze mi taki chleb, odładają żytnio-razowe ciasto znim dołożą drożdze. Chleb jest pyszny. Korci mnie jednak ciągle aby piec chleb. Kiedyś dawno probowałam ale po nieudanych próbach zapał mi minął. Napiszcie czy pieczecie chleb?

Dziś znalazłam forum Chleb domowej roboty oraz na innej polacanej tam stronie wiele przepisów.

Wygląda pysznie i cudnie a osoby tam piszące są na pewno już doświadczone w pieczeniu chleba.

Polecam.
Pozdrawiam, Karolina

toddler00

• Nowicjusz
  • *
Odp: Chleb
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 17, 2019, 10:55:14 »
Uważam, że chleb wypiekany w domu jest znacznie gorszy od tego, który możemy dostać w sklepie. Piekarnie są wyposażone w maszyny piekarnicze, które posiadają między innymi młyn kulowy. Wszystko to robi ogromną różnicę i wydaje mi się, że przechyla szalę na stronę chleba wypiekanego w profesjonalnych piekarniach.
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2019, 15:46:07 wysłany przez admin »

arek565

• Bywalec
  • **
Odp: Chleb
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 26, 2019, 18:02:11 »
Jeśli lubisz się zdrowo odżywiać to bardzo  polecam [...] ta piekarnia trwa już na polskim rynku ponad 90 lat i dlatego produkty które są wypiekane tutaj na pewno są zdrowe, są bio, wypiekane bez dodatkowych ulepszaczy. Dla nich przede wszystkim liczę się prozdrowotne właściwości ich produktów.
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2019, 13:00:00 wysłany przez admin »