Forum Strony Dzieci

Zakupy => Kupię/Wypożyczę => Wątek zaczęty przez: mamazosi w Maj 30, 2019, 13:52:00

Tytuł: naturalne kosmetyki - gdzie najlepiej kupić?
Wiadomość wysłana przez: mamazosi w Maj 30, 2019, 13:52:00
Moje kochane, chcę zmienić moje nawyki i postanowiłam, ze wywalę wsyztskie chemiczne środki czystości i kosmetyki! Znalazłam świetny sklep z naturalnymi kosmetykami i środkami czystości https://www.izielnik.pl/kosmetyki-naturalne . jestem wniebowzięta! Trochę sie zastanawiam co mój mąż powie na tą moją rewolucję w domu, ale jak trzeba to trzeba ;) Chcę coś dobrego zrobić dla siebie i dla srodowiska :) Podzielacie moje zdanie?
Tytuł: Odp: naturalne kosmetyki - gdzie najlepiej kupić?
Wiadomość wysłana przez: tomasz.m w Czerwiec 18, 2019, 14:08:44
Ja tymczasem znalazłem ofertę kosmetyki naturalne lublin (http://astoriatarot.pl/magiczny-sklepik/)... i nie zgadniecie gdzie... Okazało się, że to ta sama firma co wróżka lublin (http://astoriatarot.pl/)... Cóż, wygląda na to, że wróżka przy okazji odczyniania uroków zajmuje się także produkcją naturalnych kosmetyków :D
Tytuł: Odp: naturalne kosmetyki - gdzie najlepiej kupić?
Wiadomość wysłana przez: Jevvel w Lipiec 01, 2019, 07:41:47
Ja kupuję przez internet. A najlepsze opcje wybieram poprzez ten blog https://cosmetology.edu.pl/eyeliner/ . Według mnie to najlepszy blog tego typu w internecie.
Tytuł: Odp: naturalne kosmetyki - gdzie najlepiej kupić?
Wiadomość wysłana przez: mamazosi w Październik 15, 2019, 09:32:13
Koleżanka podarowała mi ostatnio dezodorant w kremie. Mówiąc szczerze myślałam, że to coś na kształt perfumowanego balsamu do ciała. Jednak po przeczytaniu informacji na opakowaniu, okazało się, że to produkt zastępujący antyperspirant. Doskonale pochłania przykry zapach i nie blokuje wydzielania potu. Możecie poczytać i zamówić go na stronie mydlarni https://4szpaki.pl/dezodoranty . U mnie sprawdza się bardzo dobrze.