Autor Wątek: Dobre praktyki w internetowym biznesie  (Przeczytany 7590 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marekkons

• Nowicjusz
  • *
Dobre praktyki w internetowym biznesie
« dnia: Luty 22, 2018, 11:43:20 »
Witajcie, mam pytanie odnośnie spraw związanych z konwersją na sklepach internetowych. Mam lokalny sklepik i planuje zalozenie takze go w internecie. Jak mam zrobic to aby bylo dobrze. To znaczy - jak skutecznie promować nową witrynę w sieci? Pozycjonowanie, reklamy płatne a może media społęcnzościowe?

Gwizdek86

• Nowicjusz
  • *
Odp: Dobre praktyki w internetowym biznesie
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 23, 2018, 13:44:36 »
Jak się wypromować w sieci to chyba głównie poprzez pozycjonowanie :P A jak chcesz bardziej lokalnie to pozycjonowanie lokalne. Warto poszukać jakiś agencji, które się tym zajmują, mają wiedzę i narzędzia do tego. Mój znajomy w Zabrzu też chciał wypromować swój sklep i znalazł dobrych ludzi, którzy mu w tym pomogli :) Wpisał w Google Pozycjonowanie Zabrze i wyskoczyło mu kilka opcji - Tobie też tak polecam zrobić. Tylko wpisz oczywiście swoje miasto w wyszukiwarce.
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2018, 14:24:52 wysłany przez admin »

Lisianora

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 05, 2018, 14:08:07 »
Polecam pozycjonowanie z dobrymi adwordsami ;)

fallpoll2

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 29, 2019, 10:57:27 »
Może dobrym rozwiązaniem będą jakieś ciekawe programy lojalnościowe? ja ostatnio czytam na ten temat trochę tutaj https://zencard.pl/blog/programy-lojalnosciowe-jak-sie-w-nich-polapac-i-ktory-wybrac i na prawdę wydaje mi sie to być ciekawym rozwiązaniem aby przyciągnąć więcej klientów!