Autor Wątek: Przedszkole  (Przeczytany 20053 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

becia88

• Bywalec
  • **
Odp: Przedszkole
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 26, 2015, 17:15:17 »
popytaj wśród znajomych mam , na pewno masz kogoś - moze tez być w rodzinie - kto ma dziecko w takim wieku i będzie w stanie ci pomoc. ja sie tak dowiedzialam o ........... - mam to niego 10 min a gdyby nie koleżanka z mieszkania obok pewnie bym się o nim nie dowiedziala :)
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2015, 14:26:01 wysłany przez admin »
Kawa, owa odtrutka wina, popędza wyobraźnię i usuwa w ten sposób ból głowy i troski, nie zachowując ich, jak tamten trunek, na dzień następny.

savona12

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 22, 2015, 14:12:45 »
Warto samemu wybrać się każdej placówki, porozmawiać z osobami, które tam przebywają z maluchami. Wiem, że to dużo zachodu, ale skoro dziecko ma przebywać pół dnia w danej placówce, to powinniśmy znaleźć czas na taką weryfikację. Można też przyjść w godzinach, kiedy rodzice już odbierają dzieci z przedszkola i wówczas podpytać o opinię z pierwszej ręki:)
Dziec­ko jest chodzącym cu­dem, je­dynym, wyjątko­wym i niezastąpionym.
Phil Bosmans

haosik

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 07, 2016, 16:21:31 »
moim zdaniem przedszkole powinno się wybierać na podstawie lokalnych opinii innych rodziców. Jeśli jest małe miasto to dużo ludzi wie wszytko o przedszkolach, szkołach sklepach itp, a w dużym to na swoim osiedlu zapoznać się z opiniami lokalnych mieszkańców. Na forach lub może znasz kogoś kto miał jakiś czas temu dzieci w przedszkolu.

MonikaRab

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 10, 2019, 13:35:13 »
Myślę, że dobry dojazd jest ważny przy wyborze odpowiedniej placówki. Poza tym odpowiedni program i nauczyciele. Uważam również, że dziennik elektroniczny przedszkole też powinno posiadać.
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2019, 15:35:56 wysłany przez admin »

majkel12

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 07, 2019, 11:43:35 »
Ja również uważam, że warto kierować się faktem, że w przedszkolu jest dziennik elektroniczny (nigdy nie wiadomo, czy trzylatek nie pójdzie na wagary  ;D :P). A tak serio, to mam znajomego, który sprzedaje [...] i właśnie w ofercie ma [...]dziennik elektroniczny przedszkole. Coraz większa ilość przedszkoli decyduje się wprowadzać te dzienniki, ponieważ bardzo to ułatwia komunikację z rodzicami.
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2019, 10:09:55 wysłany przez admin »

mali28

• Aktywny
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 13, 2019, 10:58:57 »
Wprawdzie ubezpieczenie nie jest konieczne, ale moim zdaniem, warto wykupić. Wypadki się zdarzają i już było wiele takich przykładów, że wypłata środków z ubezpieczenia w znacznym stopniu ułatwiała powrót do zdrowia, do pełni sprawności. Temu właśnie służy ubezpieczenie - zwłaszcza, że jego koszt jest stosunkowo niski, do korzyści jakie przynosi.
Proponuję sprawdzić jeszcze [...]
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2019, 08:47:06 wysłany przez admin »