Autor Wątek: BAJKI I LEGENDY wawa - WYCIECZKA dla dzieci :)  (Przeczytany 1025 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

yoanas

• Nowicjusz
  • *
BAJKI I LEGENDY wawa - WYCIECZKA dla dzieci :)
« dnia: Październik 05, 2005, 23:04:39 »
Witam, mam na imię Asia i jestem licencjonowanym przewodnikiem warszawskim.
Zapraszam do korzystania z moich usług. Najbardziej lubię prowadzić wycieczki dla dzieci, szczególnie dla przedszkolaków. Zapraszam BEZPOŚREDNIO na mejla: yoanas85@yahoo.pl) w celu uzyskania dalszych informacji.

TANIO

kar_Ola

• Nowicjusz
  • *
Odp: BAJKI I LEGENDY wawa - WYCIECZKA dla dzieci :)
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 13, 2019, 13:19:16 »
Jeśli jesteśmy w temacie wycieczek szkolnych dla dzieci, to pozwólcie, że i ja się wypowiem. Jakiś czas temu miałam przyjemność pojechać na taką wycieczkę jako dodatkowy opiekun dla juniorów. Stało się tak, ponieważ jedna Pani nauczyciel mojej córeczki zachorowała i nie mogła na nią pojechać, w związku z czym na szybko poszukiwana była dodatkowa osoba wspierająca. Na szczęście miałam wtedy urlop, więc wyszłam z inicjatywą, że ja mogę pomóc przy opiece nad uczniami. Przyznam szczerze, że nie wiedziałam, że przy organizacji takiej wycieczki jest tyle pracy. Na szczęście pomogło nam w tym biuro turystyczne (o to - https://www.europol.com.pl/wycieczki-szkolne) i przygotowało dla nas cały plan wycieczki, a także zajęło się wszelkimi innymi sprawami organizacyjnymi. Dzięki temu wycieczka przebiegła pomyślnie i każdy był nią zachwycony.