Autor Wątek: Ruch na stronie  (Przeczytany 1267 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

celinka

• Nowicjusz
  • *
Ruch na stronie
« dnia: Maj 19, 2017, 14:59:33 »
Witam wszystkich, mam pytanie dotyczące strony internetowej, chce zwiększyć popularność swojej strony podobno niektóre firmy oferują usługi tak zwanego pozycjonowania. Jaki jest koszt takiego pozycjonowania i czy się to opłaca? Udało mi się znaleźć fajną stronę na której dość dokładnie opisują temat [...]. Aczkolwiek byłabym szczęśliwa, jakby ktoś jeszcze rozwinął temat.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2017, 15:23:40 wysłany przez admin »

RobertG85

• Nowicjusz
  • *
Odp: Ruch na stronie
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 22, 2017, 09:23:25 »
Cześć,

To zależy od branży i możliwości + oczywiście od wykonawcy.

Pozdrawiam,
Robert

adax123

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 23, 2017, 13:55:06 »
Wiesz pozycjonowanie to usługa bardzo specyficzna. Ja na przykład ostatnio pozycjonuje taką fraze sukienki ciążowe na wesele i teraz musisz odpowiednio stronę swoją zoptymalizować, podjąć wszelakie działania mające na celu linkowanie do niej i wgl :) Ja kiedyś pracowałem w agencji i dlatego teraz mam o tym dużą wiedzę. A osobiście lubie zajmować się branżą modową.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2017, 15:21:13 wysłany przez admin »
Adaś :)

krupniak

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 06, 2017, 23:44:43 »
Teraz gogle bardzo pilnuje żeby nie było pozycjonowania.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2017, 15:20:36 wysłany przez admin »

splawik71

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 15, 2017, 13:34:57 »
W czasach powszechnego dostępu do sieci reklama internetowa odgrywa istotną rolą w działaniach marketingowych. Istnieje kilka metod promocji w Internecie, jednak największą popularność zdobyło pozycjonowanie stron internetowych - [...].
Pozycjonowanie obejmuje szereg działań, których celem jest zapewnienie danej stronie jak najlepszej pozycji w wyszukiwarkach internetowych dla wybranych słów kluczowych. Najważniejszą zaletą tego sposobu promocji w sieci jest wysoka skuteczność. Internauci chętnie korzystają z wyszukiwarek internetowych, w celu znalezienia informacji o potrzebnych sobie produktach bądź usługach, przy czym większość osób skupia się na pierwszych wyświetlonych wynikach. Uzyskanie dobrej pozycji w wyszukiwarce znacznie zwiększa zatem szanse na przyciągnięcie szerokiego grona klientów. Kolejną ważną zaletą pozycjonowanie są niskie koszta takiej reklamy. Na pozycjonowanie nie trzeba przeznaczać tak dużego budżetu, jak na przykład na reklamę w telewizji.
Pozycjonować stronę internetową można samodzielnie, jednak lepsze efekty można uzyskać korzystając z pomocy specjalistów, którzy posiadają w tej dziedzinie odpowiednie doświadczenie.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2017, 15:21:42 wysłany przez admin »

splawik71

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 17, 2017, 16:55:31 »
admin czemu usuwasz moje linki?
[reklama]
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2017, 15:00:14 wysłany przez admin »

damiantymko

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 29, 2017, 10:52:19 »
Bo wklejasz je w poście co jest delikatnie mówiąc nie na miejscu.

marmanek88

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 18, 2017, 14:48:18 »
Teraz wszyscy próbują jak mogą. Każdy chce mieć jak najwięcej wyświetleń...
Marlena