Autor Wątek: Jakie formy reklamy ?  (Przeczytany 13834 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bart20

• Nowicjusz
  • *
Odp: Jakie formy reklamy ?
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 05, 2016, 17:47:33 »
Ja polecam dobrze stargetowaną reklamę na facebooku. Taka reklama potrafi na prawdę zdziałać cuda. No ale tutaj trzeba już wynająć osobę która się na tym zna. Żeby poznać tajniki media buyingu potrzeba lat i masę doświadczenia oraz wtopionej kasy na początku. Polecam zainteresować się tym tematem głębiej bo na prawdę warto.
Niektóre nieskończoności są większe od innych nieskończoności

megans

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 08, 2016, 10:09:34 »
Masz rację tylko w części. Jeśli nie trafi się na specjalistów to problem. Najlepiej połączyć kilka form reklamy.

nosleep

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 17, 2016, 17:43:26 »
Wg mnie nie mozna jednak zapomniec o tradycyjnej formie reklamy - oko w oko z klientem. Moze nie ulotki itp, bo to raczej ktos wezmie, o ile wezmie w ogole, i wyrzuci do najblizszego kosza, ale raczej jakies gadzety. Moze niezbyt drogie - jak kalendarze/dlugopisy itp, albo dla klientow - kubki ceramiczne? Nie mowcie, ze to nie dobra forma reklamy - taki kubek ma sie ciagle przed oczami, wiec 'robi' swoje:) - firma [...] ma w ofercie wlasnie takie spersonalizowane kubki - co ciekawe mozna zamowic juz od 24 sztuk, wiec nie sa to duze ilosci.
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2016, 07:13:07 wysłany przez admin »

jokoka

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 21, 2016, 17:31:02 »
Reklama na FB jest coraz droższa i moim zdaniem praktycznie się nie opłaca. Wbrew pozorom trudno trafić do docelowej grupy klientów.

Ojciec Gracz

• Nowicjusz
  • *
  • Tata i gracz
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 13, 2016, 18:59:03 »
Z tego co wiem aktualnie najlepiej sprawdzaja się płatne reklamy na portalach facebook (Facebook Ads) i google (Ad Words) - najlepsza skuteczność względem poniesionych kosztów. Na pewno warto przetestować, można to sprawdzić ponosząc niewielkie koszty.
Darmowe gry internetowe - http://www.portalmmo.pl/

tuchacz

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 17, 2017, 16:36:36 »
Moim zdaniem trochę wszystkiego - na pewno podstawą będzie reklama w internecie, ale jakieś ulotki tradycyjne czy wizytówki też warto mieć pod ręką.

omalala

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 03, 2017, 17:59:28 »
Gadżety reklamowe są bardzo fajną formą reklamy

gromat

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 13, 2017, 05:07:26 »
albo bannery reklamowe

zacharczuk1

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 26, 2017, 11:52:59 »
W dzisiejszych czasach jeśli pozwala nam na to nasza branża to warto działać wyłącznie w internecie bo mamy szerokie pole do popisu jeśli chodzi o pozyskiwania nowych klientów. Do wyboru mamy możliwość pozyskiwania klientów poprzez stronę internetową, social media, reklamę płatną itp.

Tranias

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 18, 2017, 18:36:33 »
A mieliście kiedykolwiek styczność z czymś takim jak druki bezadresowe z poczty polskiej? Z grubsza chodzi o to, że listonosz dostarczając jakąś przesyłkę do klienta ma ze sobą Twoją ulotkę. Widziałam że korzysta z tego jeden duży sklep odzieżowy. Ciekawi mnie skuteczność takiej reklamy, ale w necie biednie z tym a koszty wydają się dosyć niskie.

GuciK99

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 05, 2017, 13:35:22 »
Nie no ja nigdy nie miałem z tym styczności.

Remigiusz

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 13, 2017, 12:53:25 »
Obecnie uważam, że najlepszym rozwiązaniem jest reklama na prywatnym koncie facebook, łączona z istagramem i NAJLEPIEJ - o ile oczywiście kogoś na to stać  - z tradycyjnymi formami reklamy.