Autor Wątek: Jakie formy reklamy ?  (Przeczytany 20621 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lukasz22

• Nowicjusz
  • *
Jakie formy reklamy ?
« dnia: Październik 23, 2015, 10:44:05 »
Dzień dobry. Jakie formy reklamy swojej firmy polecacie ? Zastanawiałem się nad wieloma. Bo nie chodzi tylko o nowych klientów, ale żeby aktualni pamiętali dobrze firmę. Myślałem, żeby im jakiś gadżet firmowy dawać przy zakupach ale nie wiem czy to nie pójdzie po prostu w śmietnik jak ulotka ?

justynagond

• Nowicjusz
  • *
Odp: Jakie formy reklamy ?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 06, 2015, 10:11:50 »
Hmm... Ja bym zainwestowała zarówno w reklamę zewnętrzną, jak i w Internecie. Dzięki temu masz pewność, że dotrzesz do każdej grupy docelowej.

elka12

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 16, 2015, 11:27:48 »
Dla mnie najskuteczniejsze jest łączenie reklamy tradycyjnej - np. ulotek z reklamą internetową: np.pozycjonowanie stron. Może to przynieść lepsze efekty niż korzystanie tylko z jednej formy :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2015, 12:01:32 wysłany przez admin »

roslinka

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 08, 2016, 10:51:14 »
Bo nie chodzi tylko o nowych klientów, ale żeby aktualni pamiętali dobrze firmę.

Żadna reklama nie będzie na dłuższą metę skuteczna, jeśli obsługa klienta będzie na średnim lub niskim poziomie. Jeżeli klient będzie zadowolony, zobaczy w firmie partnera do współpracy i dużą elastyczność, to na pewno prędzej czy później wróci a i znajomym jeszcze Cię poleci :)

martam94

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 22, 2016, 13:05:40 »
Ja bym połączyła reklamę tradycyjną z reklamą internetową. Jakieś gadżety i do tego marketing szeptany.

karolinaczka

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 06, 2016, 13:11:43 »
ja korzystam z wommu i z uslugi pozycjonowania od iwizerunek.pl bo mieli najbardziej dobrana oferte do mojego sklepu internetowego, reszta wysylala sztywne jakies oferty a tu bylo wszystko dopasowane pod moje cele biznesowe i tez działalność. tak wiec to wszystko zalezy od trego, czego ma dotyczyc reklama :)

polecamspeca

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 04, 2016, 13:52:52 »
Reklama zawsze będzie dźwignią handlu. Internet obecnie skupia najwięcej potencjalnych Klientów. Dlatego warto zainwestować w pozycjonowanie lub reklamy Adwords. To się na pewno opłaci w kilkumiesięcznej perspektywie.

beatka071

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 08, 2016, 11:22:01 »
Polecam kampanię linków sponsorowanych Google AdWords. Natychmiastowy efekt, niskie stawki za kliknięcie. Do tego remarketing i reklama Video na Youtube. Oczywiście wszystko musi być poprowadzone przez doświadczoną Agencję.
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2016, 12:33:09 wysłany przez admin »

utterbax

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 14, 2016, 11:47:12 »
Z pewnością dobrze jest reklamować się także zagranicą ale tutaj możemy już potrzebować pomocy kogoś, kto dobrze zna się na tłumaczeniach, może spróbujcie skorzystać z pomocy biura [...], które na co dzień zajmuje się tlumaczeniami przysięgłymi.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2016, 12:35:53 wysłany przez admin »

naturalizowana

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 02, 2016, 13:43:02 »
Na pewno jakaś forma zewnętrza czyli pozycjonowanie, marketing szeptany i wewnętrzna - jakieś długopisy reklamowe, torby z logie Allbag lub typ podobne rzeczy.

arew33

• Nowicjusz
  • *
  • Witam
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 16, 2016, 18:34:59 »
Dla obecnych klientów najlepiej im dawac kupon rabatowy np. 5% na nastepny zakup. To bedzie najlepsze, lepsze niz dawanie długopisu czy smyczy.... :)
Pozdrawiam

Jonas4

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 14, 2016, 10:56:30 »
Niestety nie ma jednego uniwersalnego sposobu na reklamę. Tu bardziej trzeba szukać kanał w którym będzie najwięcej potencjalnych klientów.

siteseo

• Nowicjusz
  • *
  • May the Force be with you.
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 05, 2016, 17:20:51 »
Gadżety reklamowe nie są złym pomysłem, jeśli będzie to coś przydatnego jak np. kubek, parasolka, pendrive. Reklama w internecie często wymaga dość szerokiej wiedzy aby móc promować firmę samodzielnie. Generalnie, własnymi siłami można sprawdzić każdy kanał. Na początku inwestując małe kwoty (w zależności od branży małe nie musi być małe) można testować przełożenie na sprzedaż każdej z nich. Fbads, adwords, strony informacyjne zbierające maile, mailing, womm, cm, pozycjonowanie, rozwijane profile w social media, blogi poradnikowe itd. Część działań kierowanych do nowych Klientów, część jako remarketing.

allaannn

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 11, 2016, 17:09:34 »
Niezłe formy reklamy polecacie, podoba mi się takie podejście, skorzystam na pewno, dzięki za rady !

ParoVA

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 03, 2016, 09:33:48 »
Na pewno jakaś forma zewnętrza czyli pozycjonowanie, marketing szeptany i wewnętrzna - jakieś długopisy reklamowe, torby z logie Allbag lub typ podobne rzeczy.

Takie gadżety reklamowe można obecnie zamawiać hurtowo, za na prawdę symboliczne pieniądze. Co do pozycjonowania - to w dalszym stopniu najlepsza forma promocji, skutecznej promocji w internecie.