Autor Wątek: Wygodne łóżka dla kilkulatka  (Przeczytany 337 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mali28

• Bywalec
  • **
Wygodne łóżka dla kilkulatka
« dnia: Styczeń 10, 2018, 12:27:39 »
Potrzebujemy kupić trochę większe łóżka dla 5 latka. Takie które wystarczyłoby na kilka lat. Pytanie jakie? Ktoś już to może przerabiał wcześniej i byłby w stanie podpowiedzieć, co gdzie i za ile?

monikazz

• Bywalec
  • **
Odp: Wygodne łóżka dla kilkulatka
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 10, 2018, 12:42:25 »
Potrzebujemy kupić trochę większe łóżka dla 5 latka. Takie które wystarczyłoby na kilka lat. Pytanie jakie? Ktoś już to może przerabiał wcześniej i byłby w stanie podpowiedzieć, co gdzie i za ile?

Jakiś czas temu meblowałam pokój córki.Córka ma 4 lata.I również zastanawialismy się czy kupić jej łóżko niewielkie czy jednak większe. I zdecydowaliśmy się na kupno łóżka dużego.Dziecko szybko rośnie a jednak fajnie jakby mebel posłużył na dłużej a nie jedynie na 2 czy 3 lata.
Proponowałabym kupić coś takiego:

Łożko jest dość spore, przy tym ma wygodne szuflady, w których mozna zmieścić pościel czy zabawki dla malucha (dzięki temu w pokoju będzie większy porządek)

KasiaBeee

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 12, 2018, 17:54:38 »
Hm... A może lepiej było popytać o to znajomych? Moim zdaniem naprawdę bardzo często się to opłaca :)
(...)wszystkim zależy na podziwie, a nie na rozkoszy. Na pozorze, nie na rzeczywistości.

kusmanek

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 16, 2018, 16:27:21 »
Ja mam zasadniczo to samo zdanie co mój poprzednik... Nic dodać oraz nic ująć...
Czy w ogóle możliwe, by jeden człowiek całkowicie zrozumiał drugiego?