Autor Wątek: Wesele  (Przeczytany 722 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mamazosi

• Aktywny
Wesele
« dnia: Listopad 03, 2019, 17:45:18 »
 Witam wszystkich forumowiczów ! uważam,  że wesele to bardzo ważny moment w życiu , ja miejsca na nasze wesele szukałam bardzo długo bo aż rok !! w końcu jak znalazłam,  zdecydowałam się na to że możemy tam wziąć ślub...  wybrałam piękne miejsce sami zobaczcie http://lesny-dwor.pihost.pl/pl/wesela.html Zdaje sobie sprawę, że moje wesele będzie dla mnie zawsze najpiękniejsze na świecie :)  gdzie wy macie swoje wesele?

pukla

• Bywalec
  • **
Odp: Wesele
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 04, 2019, 22:18:34 »
Polecam na wesele zrobić sobie fajne rzęsy volume  To fajny, bezbolesny zabieg upiększający. Każda kobieta na weselu bedzie ci zazdroscic takiego wyglądu

tramwajka

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 18, 2019, 11:52:11 »
no to jak juz maz wybrana sale to teraz najwyzsza pora pomyslec o atrakcjach na wesele, fajne sa teraz w modzie pokazy barmanskie :) Speedbar- rewelacyjna grupa ktora zawodowo sie tym zajmuje, sama mialam ta przyjemnosc jeden ogladac i przyznam ze show na miare najlepszego wesela :) warto takie cos gosciom zafundowac

jakkubb2

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 02, 2019, 15:51:09 »
Słuchajcie, a co z organizacją samego wesela? Powiedzcie mi czy waszym zdaniem takie rozwiązanie jak wynajęcie tego typu https://www.vitabri.pl/namiot-ogrodowy namiotu to dobry pomysł? Jak uważacie?

danjan78

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 03, 2019, 12:31:12 »
słaby pomysł z tymi namiotami, albo za zimno, albo za gorąco...

blackgrzywa

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 05, 2019, 11:51:29 »
Wesele w namiocie to jest bardzo skomplikowana i kosztowna sprawa. Musisz mieć odpowiednie miejsce (np swoją działkę), trzeba zadbać o zaplecze sanitarne, toalety itp itd. Lepiej chyba jednak tradycyjnie - sala weselna, hotel, restauracja, ewentualnie sala konferencyjna, ale w tym ostatnim przypadku trzeba jeszcze zainwestować w dekoracje żeby to miejsce fajnie zaaranżować.