Autor Wątek: wakacje ???  (Przeczytany 2475 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kropeczka123

• Bywalec
  • **
wakacje ???
« dnia: Lipiec 23, 2012, 16:43:56 »
Witam , wiem że jest już tu kilka takich wątków , ale chciałabym zapytać czy znacie jakieś fajne miejsce gdzie można pojechać z 5letnim autystcznym dzieckiem , może macie jakieś sprawdzone miejsca ?

mam jeszcze jedno pytanie , czy udało wam się kiedyś zorganizować jakiś wspólny wyjazd ?  kilka mam ,,zmęczonych trudnościami codziennych obowiązków ,, razem z dziećmi na dwa czy więcej dni nad morze czy mazury aby trochę odpocząć , i wymienić się doświadczeniami , porozmawiać ,,na żywo,, ........:)

Twitti

• Aktywny
Odp: wakacje ???
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 23, 2012, 20:34:18 »
Karpacz Sandra Spa,polecam naprawde,pomimo,ze jest baaardzo drogo (my jezdzimy tam choc na 3 dni,bo mamy dosc blisko)
Jest aqapark swietny dla dzieci w srodku,w cenie...jest sala zabaw w razie niepogody...dobre jedzenie,jezeli dziecko nie jest na diecie (nasze jest,chodzilismy z mezem osobno a dla dziecka bralismy jedzenie z domu) ,fajne trasy na spacery....powiem tak...gdyby wyszlo,ze bedzie deszcz  to i tak jest co robic z dzieckiem w hotelu.

kropeczka123

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 23, 2012, 21:02:23 »
bardzo fajne miejsce , poczytałam trochę , jednak jestem z podlaskiego i bliżej mi do morza lub mazur :(

obrazki

• Zasłużony
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 23, 2012, 22:05:54 »
Kropeczko, musisz napisać czego oczekujesz po fajnym miejscu :)
1994, autyzm
"Jeśli nie poświęcisz czasu na rodzenie się, czas zajmie ci umieranie."

kropeczka123

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 23, 2012, 22:41:40 »
w sumie niczego nie oczekuję , oprócz atrakcji dla dzieci :) , mój mały lubi wodę , zjeżdżalnie itd , ale np na basenie czasami mi się odechciewa ....:) bo jest tylko wchodzenie i zjeżdżanie i nic więcej , ciężko go ,,uprosić,,żeby troszkę popływał w kółku , jak się na coś napali to masakra

czasami jak mam doła , to z chęcią bym pojechała z kimś kto ma takie same problemy żeby tak najprościej w świecie się wygadać , z kimś dla kogo jakieś zachowania twojego dziecka nie będą przejawem złego wychowania , tak jak zapewne można wymienić się doświadczeniami na turnusach na jakich nigdy nie byłam .....dlatego zapytałam czy może kiedyś udało wam się zebrać kilka mam z dziećmi z forum i jechać gdzieś ?

Twitti

• Aktywny
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 24, 2012, 13:20:31 »
Kropeczko! Ten hotel z Karpacza jest tez nad morzem! Bylam w tym roku,jezeli chcesz pisz na priv,chetnie wszystko opisze i doradze:)

Calanthe

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 21, 2019, 08:41:56 »
A polecicie coś na północy Polski?

Anettta

• Aktywny
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 21, 2019, 09:54:18 »
Polecam wybranie się do Borów Tucholskich:

Tutaj wrażenie robi przede wszystkim wygląd, a jeziorze doskonale komponują się z lesistymi terenami. Największym z nich jest Jezioro Wdzydze, które robi naprawdę duże wrażenie swoim ogromem.

Na miejscu jest spokój, cisza oraz wiele miejsc do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Zatrzymać polecam sie w ośrodku przystanek Tleń http://www.przystanektlen.pl . Wysoki standard i duża wygoda. Smaczna kuchnia.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2019, 11:44:06 wysłany przez Anettta »

marianka00

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 16, 2019, 08:33:19 »
My w tym roku planujemy lecieć gdzieś dalej... Japonia, Tajlandia lub Singapur. Co do wyboru tego ostatniego bardzo nas przekonał ten artykuł.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2019, 15:22:27 wysłany przez marianka00 »

kar_Ola

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 20, 2019, 13:48:45 »
Nam już udało się zaplanować wakacje na przyszły rok. Całą rodziną wybieramy się do Czarnogóry. Znalazłam ciekawą ofertę w biurze podróży: https://www.europol.com.pl/czarnogora i razem z mężem uznaliśmy, że warto już ją wykupić, póki są wolne miejsca i jest dobra cena. Wiadomo, że później w sezonie ceny wyjazdów idą w górę. Jeśli wy też będziecie chcieli wyjechać gdzieś na wakacje to moim zdaniem teraz jest dobry czas, żeby szukać interesujących ofert.

mali28

• Aktywny
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 27, 2019, 10:24:43 »
Jeśli chcecie sie wybrać do jakiegoś fajnego miasta polecam Warszawę, jest tam wiele miejsc, które warto odwiedzić . Polecam szczególnie multimedialny park fontann. Wstęp jest bezpłatny, dlatego warto wykorzystać tego typ rozrywki szczególnie latem. Multimedialne widowisko w Parku fontann odbywa się w każdy piątek i sobotę. W maju, czerwcu, lipcu i sierpniu pokazy rozpoczynają się o 21:30, we wrześniu zaczyna się 21:00.

Jeśli chcecie wybrać sie natomiast do jakiegoś fajnego miejsca z dzieciakami, polecam Airo. Jest to ogromna wprost sala zabaw, w której mozna bawić się bardzo dobrze razem z dziecmi.

agnieszka85

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 29, 2019, 20:49:33 »
Szczerze powiedziawszy to każdemu chociaż ten raz w roku przydałyby się jakieś dobre wakacje. Jakiś czas temu przeglądałam ofertę lokalnego biura podróży to zwątpiłam. Ceny zupełnie nieadekwatne do tego co proponuje biuro. Nie żebym szukałam jakichś okazji jednak ponad dwukrotnie przepłacać jakoś mi się nie widzi. Jest przezcież w sieci masa blogów na temat tego jak zorganizować wakacje we własnym zakresie. Potrzeba jedynie spędzić trochę czasu po pracy i poszperać. Zaplanowanie wszystkie może przy okazji dać nam wiele satysfakcji. Odnośnie problemów jakie możemy napotknać to odszkodowanie za odwołany lot to kwestia o jakiej musimy pamiętać. Wiele osób zwyczajnie nie walczy o swoje, a przecież nie potrzeba wiele dzięki takim stronom jak - https://delayfix.com/opozniony-lot
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2019, 22:11:35 wysłany przez agnieszka85 »

blackgrzywa

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 05, 2019, 12:35:28 »
Ja na wakacje polecałbym Sycylię. Świetny klimat, doskonała kuchnia i znajdzie się też wiele atrakcji dla dzieci. Wakacje na Sycylii można spokojnie zorganizować we własnym zakresie zamiast polegać na ograniczeniach jakie narzucają biura podróży. Wiele praktycznych informacji znalazłem na blogu https://sycylia.pl/
Oprócz miejsc hotelowych i pensjonatów dobrze jest zwrócić uwagę także na domki wakacyjne - to dobra opcja dla rodzin, które potrzebują trochę więcej swobody - zwłaszcza w większej grupce to się świetnie sprawdzi.