Autor Wątek: wakacje ???  (Przeczytany 2141 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kropeczka123

• Bywalec
  • **
wakacje ???
« dnia: Lipiec 23, 2012, 16:43:56 »
Witam , wiem że jest już tu kilka takich wątków , ale chciałabym zapytać czy znacie jakieś fajne miejsce gdzie można pojechać z 5letnim autystcznym dzieckiem , może macie jakieś sprawdzone miejsca ?

mam jeszcze jedno pytanie , czy udało wam się kiedyś zorganizować jakiś wspólny wyjazd ?  kilka mam ,,zmęczonych trudnościami codziennych obowiązków ,, razem z dziećmi na dwa czy więcej dni nad morze czy mazury aby trochę odpocząć , i wymienić się doświadczeniami , porozmawiać ,,na żywo,, ........:)

Twitti

• Aktywny
Odp: wakacje ???
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 23, 2012, 20:34:18 »
Karpacz Sandra Spa,polecam naprawde,pomimo,ze jest baaardzo drogo (my jezdzimy tam choc na 3 dni,bo mamy dosc blisko)
Jest aqapark swietny dla dzieci w srodku,w cenie...jest sala zabaw w razie niepogody...dobre jedzenie,jezeli dziecko nie jest na diecie (nasze jest,chodzilismy z mezem osobno a dla dziecka bralismy jedzenie z domu) ,fajne trasy na spacery....powiem tak...gdyby wyszlo,ze bedzie deszcz  to i tak jest co robic z dzieckiem w hotelu.

kropeczka123

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 23, 2012, 21:02:23 »
bardzo fajne miejsce , poczytałam trochę , jednak jestem z podlaskiego i bliżej mi do morza lub mazur :(

obrazki

• Zasłużony
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 23, 2012, 22:05:54 »
Kropeczko, musisz napisać czego oczekujesz po fajnym miejscu :)
1994, autyzm
"Jeśli nie poświęcisz czasu na rodzenie się, czas zajmie ci umieranie."

kropeczka123

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 23, 2012, 22:41:40 »
w sumie niczego nie oczekuję , oprócz atrakcji dla dzieci :) , mój mały lubi wodę , zjeżdżalnie itd , ale np na basenie czasami mi się odechciewa ....:) bo jest tylko wchodzenie i zjeżdżanie i nic więcej , ciężko go ,,uprosić,,żeby troszkę popływał w kółku , jak się na coś napali to masakra

czasami jak mam doła , to z chęcią bym pojechała z kimś kto ma takie same problemy żeby tak najprościej w świecie się wygadać , z kimś dla kogo jakieś zachowania twojego dziecka nie będą przejawem złego wychowania , tak jak zapewne można wymienić się doświadczeniami na turnusach na jakich nigdy nie byłam .....dlatego zapytałam czy może kiedyś udało wam się zebrać kilka mam z dziećmi z forum i jechać gdzieś ?

Twitti

• Aktywny
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 24, 2012, 13:20:31 »
Kropeczko! Ten hotel z Karpacza jest tez nad morzem! Bylam w tym roku,jezeli chcesz pisz na priv,chetnie wszystko opisze i doradze:)

Calanthe

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 21, 2019, 08:41:56 »
A polecicie coś na północy Polski?

Anettta

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 21, 2019, 09:54:18 »
Polecam wybranie się do Borów Tucholskich:

Tutaj wrażenie robi przede wszystkim wygląd, a jeziorze doskonale komponują się z lesistymi terenami. Największym z nich jest Jezioro Wdzydze, które robi naprawdę duże wrażenie swoim ogromem.

Na miejscu jest spokój, cisza oraz wiele miejsc do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Zatrzymać polecam sie w ośrodku przystanek Tleń http://www.przystanektlen.pl . Wysoki standard i duża wygoda. Smaczna kuchnia.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2019, 11:44:06 wysłany przez Anettta »

marianka00

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 16, 2019, 08:33:19 »
My w tym roku planujemy lecieć gdzieś dalej... Japonia, Tajlandia lub Singapur. Co do wyboru tego ostatniego bardzo nas przekonał ten artykuł.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2019, 15:22:27 wysłany przez marianka00 »