Autor Wątek: Urodziny w sali zabaw czy w domu  (Przeczytany 575 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anettta

• Aktywny
Urodziny w sali zabaw czy w domu
« dnia: Maj 22, 2019, 08:48:00 »
W jaki sposób najlepiej urządzić dla dziecka urodziny? Sala zabaw czy jednak w domu?

sarrra

• Bywalec
  • **
Odp: Urodziny w sali zabaw czy w domu
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 22, 2019, 12:01:44 »
Polecam jednak sale zabaw

będziesz miała pomoc animatorów, ktorzy zaplanują dla dzieci atrakcje
dzieci będą na pewno o wiele lepiej się bawiły
nie bedziesz musiała planować dla nich zabaw
jak rownież bedziesz miała porządek w domu :)

Sama należę do osób wygodnych. Raz organizowałam urodziny dla dziecka w domu, na które zaprosiłam jego kolegów. Jednak było z tym za dużo roboty. Tak wiec obecnie wolę już dopłacić ale zaplanować taki dzień w specjalnie do tego przystosowanym miejscu.
https://tubawyszkowa.pl/aktualnosci/czytaj/11621-urodziny-dla-dzieci-w-sali-zabaw-%E2%80%93-to-bedzie-wyjatkowy-dzien!
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2019, 12:02:15 wysłany przez sarrra »

Laura44

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 23, 2019, 20:24:21 »
Zasadniczo to, gdzie urządzimy przyjęcie, w głównej mierze zależy od zasobności naszego portfela. Jeżeli natomiast zdecydujemy się na przygotowanie kinder balu w domu, niezbędne będą oczywiście dekoracje urodzinowe . Bardzo duży wybór tego rodzaju produktów znajdziemy w ofercie Smart Deco, przy czym są to m.in. przeróżne balony, w odmiennych kształtach i kolorach, typowe gadżety na urodziny dzieci, zarówno chłopców i dziewczynek, a także ozdoby stołu.

jarzebinaq1

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 10, 2020, 17:34:16 »
Ta propozycja jest też bardzo ciekawa: https://go4robot.pl/lokalizacja/poznan/urodziny Jeszcze nie organizowałam w stylu nowoczesnych technologii, ale urodziny z robotami to marzenie dla mojego dziecka :)
Fajne jest to, że mają zaplanowaną konkretną zabawę przez prawie 2 godziny.

blackgrzywa

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 10, 2020, 21:35:21 »
Zależy czy masz duży dom ;)
Jeśli urodziny wypadają wtedy, gdy jest ciepło, świetnym pomysłem będą urodziny na działce!
Zabawa dla najmłodszych a dla rodziców grillowanie ;)

mamazosi

• Aktywny
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 16, 2020, 21:57:50 »
Myślę, że dobrze urządzone i oryginalne  urodziny w domu, mogą być fajniejszy rozwiązaniem, niż impreza w sali zabaw. Ostatnio wraz z siostrą zorganizowaliśmy dla mojej siostrzenicy przyjęcie myślę, że godne każdej małej księżniczki. Wszystko w pięknych pastelowych kolorach, piękne balony. Siostrzenica dostała piękną sukieneczkę, wyglądała przeuroczo. Myślę, że nie zapomni tego przyjęcia do końca życia. Wszystko kupiłyśmy na: https://pantalerzyk.pl/ksiezniczka-dekoracje-balony. Dzieciaki bawiły się rewelacyjnie, prawdziwe kinder party. :)