Autor Wątek: telefon  (Przeczytany 1181 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nusiaka

• Nowicjusz
  • *
telefon
« dnia: Grudzień 20, 2016, 13:36:09 »
A ja ostatnio zaczęłam zastanawiać się jak to jest z telefonią stacjonarną obecnie, w końcu kiedyś każdy miał telefon w domu, a teraz wszyscy posługują się wyłącznie telefonami komórkowymi. A jak się okazuje wciąż można znaleźć korzystne oferty i ceny są naprawdę w porządku, zaczęłam się zastanawiać czy przypadkiem nie byłoby to fajne rozwiązanie do domu. Co myślicie? Czy to ma sens?

montownia12

• Nowicjusz
  • *
Odp: telefon
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 05, 2017, 10:38:06 »
Sensu raczej nie ma bo od tego każdy ma komórkę

littlebear

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 05, 2017, 19:16:19 »
Moim zdaniem teraz w erze komórkowej, bardzo mało ludzi posiada telefon stacjonarny. Każdy nosi telefon ze sobą

larra

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 27, 2017, 10:36:23 »
A ja przeciwnie - mimo że mam komórkę, wciąż korzystam ze stacjonarnego telefonu. Teraz operatorzy mają często łączone oferty - internet plus telefon, ja na przykład korzystam z [...] i mam nieograniczone połączenia na stacjonarne w całej Polsce. Może jestem osobą staroświecką, ale uważam że korzystanie z telefonów stacjonarnych daje pewien komfort psychiczny. Możemy spokojnie usiąść w domu, wypić kawę i porozmawiać przez telefon. Lepsze to niż dzwonienie w biegu, na pięć minut, taką rozmowę to o kant nie napiszę czego potłuc. Jakby ktoś był zainteresowany, podsyłam ofertę [...]
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2017, 15:38:23 wysłany przez admin »

agataia91

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 29, 2017, 18:37:13 »
Ja uważam , że stacjonarny nie jest już potrzebny . Teraz gdy już wszyscy korzystają z komórek to raczej nie używa się telefonów domowych .  Po co płacić za coś z czego się nie korzysta .

bursztynek

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 01, 2017, 14:06:41 »
Po co dedykowany telefon stacjonarny, jak można mieć telefon komórkowy w tej samej cenie, a często oferty są nawet bardziej atrakcyjne, a dodatkowo telefon komórkowy zawsze można ze sobą zabrać, co w przypadku telefonu stacjonarnego jest niemożliwe :P

Doktorphone

• Nowicjusz
  • *
  • Najlepszy Serwis telefonów w Warszawie
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 23, 2018, 03:47:19 »
Moi rodzice do dziś korzystają ze stacjonarnego telefonu.

alajanik121282

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 28, 2018, 11:06:19 »
A ja przeciwnie - mimo że mam komórkę, wciąż korzystam ze stacjonarnego telefonu. Teraz operatorzy mają często łączone oferty - internet plus telefon, ja na przykład korzystam z [...] i mam nieograniczone połączenia na stacjonarne w całej Polsce. Może jestem osobą staroświecką, ale uważam że korzystanie z telefonów stacjonarnych daje pewien komfort psychiczny. Możemy spokojnie usiąść w domu, wypić kawę i porozmawiać przez telefon. Lepsze to niż dzwonienie w biegu, na pięć minut, taką rozmowę to o kant nie napiszę czego potłuc. Jakby ktoś był zainteresowany, podsyłam ofertę [...]

z telefonem komorkowym tez mozna na spokojnie usiasc, a w sumie po co płacic za dwa teleofny, jak za komorke za same rozmowy bez limitu do wszytskich płaci sie grosze :)

Lewus20720

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 02, 2018, 16:09:55 »
Zgadzam się z poprzednikiem... Nic dodać i nic ująć.
Trze​ba wy​przeć się świa​ta, od​wró​cić się od niego jak od ba​gna, na któ​re​go brzeg zostaliśmy rzuceni.

mamazosi

• Aktywny
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 13, 2019, 20:03:48 »
Telefon stacjonarny to już relikt przeszłości. Moja 86 letnia babcia z powodzeniem obsługuje komórkę. Właściwie nie znam nikogo, kto dziś ma jeszcze telefon stacjonarny. Problemem nie jest nauka obsługiwania tego sprzętu. Czasami zmiana aparatu i chęć przeniesienia danych może nastręczyć trudności. Na szczęście w sieci można znaleźć odpowiedź na wszystkie pytania. Nawet, jak przenieść smsy do nowego telefonu   https://panwybierak.pl/blog/sms-backup-jak-wykonac-kopie-zapasowa-wiadomosci-sms-na-telefonie/