Autor Wątek: Sklep online z ubraniami  (Przeczytany 7826 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fallpoll2

• Bywalec
  • **
Sklep online z ubraniami
« dnia: Czerwiec 22, 2017, 16:15:13 »
Jakie znacie sklepy online z ubraniami? Macie jakieś swoje ulubione, które możecie polecić? Mi ostatnio była potrzebna elegancka koszula męska i trochę poszukałem w sieci i znalazłem sklep [...]. Na prawdę jestem zadowolony z zakupów u nich, ponieważ ceny są konkurencyjne a jakość tej koszuli świetna! Jak szukacie to warto odwiedzić właśnie ich sklep :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2017, 12:16:14 wysłany przez admin »

Gabriel1

• Nowicjusz
  • *
Odp: Sklep online z ubraniami
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 03, 2017, 07:51:03 »
A jak zamówi się coś z tego sklepu to można zrobić [...] aby zapłacić? Czy raczej taka forma płatności nie jest możliwa? Jak w takim razie zapłacić przez takie zakupy internetowe?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2017, 17:23:41 wysłany przez admin »

monikazz

• Aktywny
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 26, 2017, 09:20:08 »
Również kupuję ubrania w sieci. Mam kilka swoich ulubionych sklepów. Nie potrafię jednak stwierdzić jaka jest moja ulubiona marka. Jest  wiele firm, które cenie ( mango, wólczanka, guess czy tommy hilfiger) . Poza tym wszystko tak naprawdę zalezy od konlekcji.

Ostatnio zadowolona byłam z zamówienia ciuszków w sklepie Answear. Mialam tam darmową dostawę . Udalo mi się upolować buciki ze sporej promocji. Mialam również gwarancję darmowego zwrotu ( z czego nie skorzystałam, ponieważ buciki przyszły piękne i ani mi przez myśl nie przyszło aby je oddać).
[...]
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2018, 23:09:18 wysłany przez admin »

jarzebinaq1

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 24, 2017, 16:42:01 »
A ja tak się zastanawiam z jakiego materiału ubrania mogę prać w 90 stopniach tylko bawełna? czy inne też?

utterbax

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 23, 2017, 15:43:06 »
Hej ja polecam świetny sklep online z ubraniami marki numoco [...]. Mają idealny wybór dla kobiet, które cenią sobie prostotę i elegancję, a jednocześnie chcą wyglądać bardzo kobieco. Szczególnie bogata jest tam oferta sukienek, ale kombinezony też są nieziemskie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2018, 23:08:59 wysłany przez admin »

bero37

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 09, 2018, 17:53:23 »
Serdecznie chciałbym polecic kazdemu [...] , polecam wejsc na strone i sprawdzic ich oferte. Zdecydowanie lepsza od kazdej popularnej sieciowki w Polsce. Dzialaja na polskim rynku od kilkudziesieciu lat, z powodzeniem . Po wiecej szczegolow zapraszam na strone.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2018, 23:08:46 wysłany przez admin »

marekhs

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 29, 2018, 15:45:29 »
Chciałabym Wam polecić stronę [...]bardzo fajny sklep, mają genialna kolekcję w dobrej cenie, teraz -25% zniżki na wszystko. Sama korzystam z tej strony i jestem bardzo zadowolona, nigdy nie miałam problemu z zamówieniem, ubrania naprawdę dobrej jakości. Polecam serdecznie.
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2018, 11:43:14 wysłany przez admin »

flamingoo

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 17, 2018, 10:25:10 »
Dla mnie kupowanie ubran przez internet to bezsens. Jak ktoś ma niestandardowe wymiary to ma juz pozamiatane.

panidarlin

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 29, 2018, 12:23:30 »
Nie jest to niestety moja dziedzina wiedzy. Dlatego też nie bardzo będę w stanie pomóc...
Nie pozwól nikomu decydować o twoim życiu, bo w tedy zostaniesz kimś, kim nie powinnaś być. Będziesz nikim. Będziesz człowiekiem na zawsze skłóconym z życiem.

lotnik

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 29, 2018, 15:01:29 »
Mi się nigdy nie widziało zamawianie ubrań przez Internet. Nie przemawia to do mnie.

Natan

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 01, 2018, 10:01:13 »
Od czasu do czasu zdarzy mi się kupić coś online,ale osobiście wolę zakupy stacjonarnie

Lucas89

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 01, 2018, 21:57:18 »
Usługa szycia na miarę jest lepsza niż sklep online, ... przyjeżdża do Ciebie, zbiera wymiary i przyjeżdża z gotowym garniturem szytym specjalnie dla Ciebie na miarę! :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2018, 14:01:44 wysłany przez admin »

arek565

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 14, 2018, 08:42:45 »
Uważam, ze garnitur jest nieodłącznym elementem garderoby kazdego mężczyzny. To w jaki sposob sie ubieramy, swiadczy o naszym podejsciu do zycia, do inncyh ludzi. Polecam Wam strone [...] , poniewaz ich oferta jest dostosowana do kazdych potrzeb , polecam serdecznie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2018, 13:02:21 wysłany przez admin »

mania88

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 08, 2018, 20:03:58 »
Ja się właśnie na takie ubrania online przerzuciłam, bo to super sprawa, na [...] to w ogóle mam świetnej jakości ubrania i do tego w dobrych cenach. A to nie ciuch na 1 sezon i do kosza tylko bardzo porządne
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2018, 12:20:29 wysłany przez admin »

mali28

• Aktywny
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 08, 2018, 07:29:49 »
Sama również zamawiam przez internet. I tutaj nie chodzi nawet o ceny ale o to, ze kupowanie w sieci jest o wiele wygodniejsze no i możemy zaoszczędzić sporo czasu niż w przypadku kupowania stacjonarnie. Po prostu znajdue to co jest mi potrzebne i zamawiam.

Odpadaja tutaj równiez nieprzewidziane zakupy z uwagi na to,ze przed kupieniem czegoś, mogę dokładnie ten zakup przemyśleć :) Mam kilka ulubionych sklepów, w których głównie kupuję. 

https://www.openwear.pl
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2018, 13:51:03 wysłany przez mali28 »