Autor Wątek: praca za granica  (Przeczytany 818 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sabrinka53

• Nowicjusz
  • *
praca za granica
« dnia: Luty 22, 2017, 14:18:05 »
Dzien dobry,  mam synka ktory jest chory i potrzebuje dlugiego, drogiego leczenia. Aby podreperowac domowy budzet zastanawiam sie nad wyjazdem za granice. Najpopularniejsza i dobrze platna jest np opieka nad osobami starszymi.Tylko boje sie o uczciwosc tych wszystkich firm ktore takie wyjazdy proponuja..moze wy znacie jakies ktore jednak sa ok?ciekawa oferte maja na [...]  opieka w niemczech i to swietny wybor.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2017, 15:37:11 wysłany przez admin »

martynaly1991

• Bywalec
  • **
Odp: praca za granica
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 23, 2017, 12:52:26 »
Moi znajomi tak pracują i chwalą sobie tę pracę i wynagrodzenie . Lepiej jednak poszukać wśród swoich znajomych kogoś , na pewno lepiej doradzi niż firma która oferuje taką pracę . Podobno te firmy zdzierają z czyjegoś zarobku trochę kasy .
Doksycyklina do sprawdzenia. Więcej ciekawostek u mnie na blogu.

papamuffin

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 16, 2017, 11:20:12 »
W takim razie polecam Ci firmę [...] , z której usług sama korzystam już ponad 2 lata. Ani razu mnie nie oszukali, pieniądze zawsze dostawałam na czas. Praca wymagająca, ale bardzo satysfakcjonująca. Ważne jest to, abyś miała chociaż podstawy znajomości języka niemieckiego. Firma jest na tyle w porządku, że całą papierkową robotę bierze na siebie, Ty nie musisz się niczym przejmować.
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2017, 11:21:09 wysłany przez admin »

kuba7f

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 16, 2017, 11:41:43 »
Co za firmę polecasz? Bo nic nie widzę.

mysia0054

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 20, 2017, 16:28:32 »
Takie wyjazdy do opieki osób starszych raczej są na dłuższy czas, czasami kobiety zmieniają się co miesiąc, ale to i tak miesiąc dziecka w ogóle nie będziesz widzieć
Specyficzny składnik [...], stosowany od zawsze. "Żadna kobieta nie powiedziała nigdy całej prawdy o swoim życiu"

nina955

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 20, 2017, 20:53:27 »
Takie wyjazdy nie są zbyt dobre... Ludzie starsi często są niewdzięczni i trudno jest się nimi opiekować bo ciągle im coś nie pasuje.

larra

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 27, 2017, 10:31:46 »
Zależy jaka. Ja kilka lat z rzędu jeździłem do Niemiec na szparagi i sobie chwalę.

agataia91

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 29, 2017, 18:40:02 »
Myślę , że taka praca nie jest dobra . Kilka ludzi znam co tak pracują lub pracowali . Wiecznie ich w domu nie ma i zdarza się , że osoby którymi się opiekują bywają wredne . Podobno zarobki też nie są aż tak dobre .

Tomia

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 06, 2017, 20:49:34 »
Jestem jak najbardziej za pracą za granicą, ale taką, która jest pewna i legalna. Na takim wyjeździe w Portugalii byli moi znajomi, przeprowadzili się tam na dwa lata, korzystając z pomocy polskiej firmy - http://jupiter-przeprowadzki.pl/przeprowadzki-portugalia jeżdżącej aż tak daleko. To była praca w budownictwie na stanowisku inżyniera, więc pensje o wiele lepsze niż w Polsce.