Autor Wątek: Okulista Kraków  (Przeczytany 406 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MonikaRab

• Bywalec
  • **
Okulista Kraków
« dnia: Styczeń 14, 2019, 13:36:49 »
Dzień dobry,
podczas badań okresowych do pracy, lekarka stwierdziła u mnie problem ze wzrokiem. Poleciła udać się prywatnie do specjalisty, który wykona tomograf komputerowy oka kraków. Czy jesteście w stanie polecić niedrogi gabinet, który oferuje taką usługę?

Woklana

• Bywalec
  • **
Odp: Okulista Kraków
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 15, 2019, 18:35:45 »
Ja po mojej ostatniej wizycie u okulisty dowiedziałam się, że mam wadę wzroku, którą muszę korygować. Cale szczęście, że w dzisiejszych czasach nie jestem skazana na okulary - mogę nosić soczewki kontaktowe. Na stronie https://mylenshop.com/pol_m_soczewki-jednodniowe-610.html są one po całkiem atrakcyjnych cenach, więc wcale nie muszę za nie przepłacać :)

youngmum90

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 22, 2019, 21:32:58 »
Ja zawsze wybieram się do Pryzmat okulistyka. Gabinety mają w Gliwicah i Rybniku, więc nie jakoś mega daleko od Krk :) Moim zdaniem warto, specjaliści są świetni. Atmosfera w poradni zawsze przyjemna :) Mają szeroki zakres usług od konsultacji poprzez zabiegi aż do operacji.

mefiu34

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 06, 2019, 14:19:07 »
Cześć z racji iż chce zrobić   bezpłatne badanie wzroku oświęcim. Szukam okulista oświęcim który byłby w stanie wykonać dla mnie takie badanie w województwie małopolskim. Kojarzycie kogoś?