Autor Wątek: Okulary czy soczewki  (Przeczytany 294 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mali28

• Aktywny
Okulary czy soczewki
« dnia: Październik 16, 2019, 12:55:40 »
Co jest Waszym zdaniem wygodniejsze i co wolicie na co dzien? Częściej nosicie okulary czy jednak moze soczewki?

Anettta

• Aktywny
Odp: Okulary czy soczewki
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 16, 2019, 13:30:03 »
Wygodne sa dla mnie i soczewki i okulary. Soczewki nakładam na oczy:
w trakcie uprawiania sprotu
latem jak chcę nałożyć okulary przeciwsłoneczne
zimną pogodą (nie przepadam za zaparowywaniem okularów jak wchodzę do ciepłego pomieszczenia).
Okulary natomiast nakładam wieczorem, w domu czy jak mam zmęczone oczy. Zresztą ostatnio wyczytałam, ze nie powinno się nosić non stop soczewek, ale powinno się robić raz na jakiś czas przerwy w ich noszeniu. Ważne jest rownież odpowiednie dobranie okularów do wady, powinnaś każdorazowo wykonać badanie wzroku przy doborze szkieł bo to pomoże Ci dobrać je odpowiednio. Zorientuj się, czy nie masz blisko siebie jednego z salonów Trendy Opticians https://trendyopticians.pl Ostatnio wykonywalam tam badanie wzroku, badanie wykonywane przez optometrystę, bardzo dokładne. Poza tym kosztowało mnie kilka zlotych ( już nie pamiętam dokłądnie ile, ale niewiele).
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2019, 07:46:52 wysłany przez Anettta »

pukla

• Bywalec
  • **
Odp: Okulary czy soczewki
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 09, 2019, 13:17:58 »
i okulary i soczewki nie należą do tanich. Ale dzięki 4oczy kod rabatowy można trochę zaoszczędzić na kupnie. Polecam , sama tak kupuje w różnych sklepach