Autor Wątek: Nowoczesny dom  (Przeczytany 1146 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kornfran

• Nowicjusz
  • *
Nowoczesny dom
« dnia: Grudzień 15, 2017, 09:35:31 »
Jeżeli chodzi o domy na sprzedaż w Mikołowie czy w okolicach to czy znajdę coś w nowoczesnym stylu w ciekawej cenie? Oczywiście atrakcyjne położenie i komfortowy dojazd mile widziane.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2017, 08:50:49 wysłany przez admin »

waylon

• Bywalec
  • **
Odp: Nowoczesny dom
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 17, 2017, 18:17:57 »
Nowoczesne powinno być przede wszystkim wnętrze. Wejdź sobie tutaj
[...]
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2017, 08:50:24 wysłany przez admin »

ewcia44

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 25, 2017, 13:52:13 »
Niestety, ale kompletnie się na tym nie znam... Dlatego też nie będę w stanie pomóc w tym obszarze tematycznym...
Oczywiście chciałabym być piękna i mądra, i bogata też. Ale nie bardzo potrafię sobie wyobrazić, jaka bym się stała, gdyby coś takiego miało się sprawdzić

fallpoll2

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 08, 2018, 09:08:28 »
W nowoczesnym domu bez wątpienia potrzebne są także nowoczesne rozwiązania. Sporo z nich opisanych jest tutaj [...] i wydaje mi się, że przy budowie takiego domu warto je wszystkie wziąć pod uwagę!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2018, 09:58:09 wysłany przez admin »

zdolniacha

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 08, 2018, 19:01:38 »
Na pewno nowoczesny dom wpasuje się w obecne trendy. Świetnym rozwiązaniem tutaj może być elewacja z płyt betonowych z http://www.vhct.pl/pl/beton-architektoniczny-na-elewacje , która wyróżni ten dom na tle innych.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2018, 18:53:26 wysłany przez zdolniacha »

annaratajczak

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 31, 2018, 09:54:30 »
Mi bardzo podobają się nowoczesne domy, dlatego chcę wprowadzić nieco zmian we własnym :) Teraz jestem na etapie remontu łazienki - w końcu jej wystrój będzie odpowiadał najnowszym trendom. Już nie mogę się doczekać efektu:)

Woklana

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 13, 2018, 14:40:12 »
W nowoczesnym domu warto również zainwestować w nowoczesne rozwiązania, na przykład w system rekuperacji, ktory pozwoli nam odzyskać ciepło. Jeśli nie wiecie dokładnie, czym jest rekuperacja, to na stronie https://remont.biz.pl/rekuperacja/ dowiecie się więcej na ten temat. Na pewno warto wziąć to pod uwagę przy budowie i urządzaniu domu ;)