Autor Wątek: Maski do twarzy  (Przeczytany 864 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

benett

• Nowicjusz
  • *
Maski do twarzy
« dnia: Luty 15, 2017, 10:53:57 »
Dziewczyny - pomocy! Nie znalazłam tu odpowiedniego wątku, dlatego zakładam nowy :) Moja cera ten zimy bardzo cierpiała - nie wiem czy to przez zanieczyszczenia czy mróz jej tak zaszkodził, ale to co mi się dzieje to jakaś tragedia. Zrobiło mi się mnóstwo zaskórników - otwarte, zamknięte, duże, małe, od koloru do wyboru. Jasne, że je miałam, ale w mniejszej ilości i tylko na nosie, miejscami na policzkach i kilka na brodzie. Teraz są wszędzie, a mnie już kończy się cierpliwość. Zaraz wyjdzie słoneczko, zrobi się ciepło, a ja wyglądam jak zaniedbana nastolatka, a uwierzcie mi, te czasy mam już od 10 lat za sobą ;) I tu rodzi się moje pytanie, czy da się ten problem okiełznać jakimiś dobrymi maskami do twarzy? One chyba powinny wyciągnąć te zanieczyszczenia ze skóry, co sądzicie? Będę wdzięczna za każdą poradę! :)
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2017, 08:16:11 wysłany przez admin »

coffeelover9608

• Nowicjusz
  • *
Odp: Maski do twarzy
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 15, 2017, 16:17:33 »
Fajna jest maska L’Oréal Paris Skin Expert. Zawiera ona w swoim składzie 3 rodzaje glinek, które bardzo dobrze radzą sobie z zaskórniakami i ogólnie z trądzikiem + polecam krem do stosowania na noc - Qcera, powinno pomóc :D

janina221

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 21, 2017, 18:58:48 »
Tutaj raczej peelingi odpadają, także spróbuj może te maski powinny w jakimś stopniu pomóc.

martynaly1991

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 23, 2017, 12:54:34 »
Ja na moją twarz używam maseczek z ziaji i AA . Te drugie wydają mi się lepsze , zaraz po nałożeniu mam wrażenie , że skóra twarzy jest w lepszej kondycji. Kupuje je w rossmanie , z ziaji za ok. 2zł , a AA ok,4zł .
Doksycyklina do sprawdzenia. Więcej ciekawostek u mnie na blogu.

jarzebinaq1

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 08, 2017, 15:42:27 »
Zdecydowanie polecam peeling kawitacyjny, mikrodermabrazję, sonoforezę lub kwasy, np. migdałowy.

saddor

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 10, 2017, 16:24:32 »
Warto w takie cos inwestować :)
Życie jest tym, co ci się zdarza, gdy pilnie sporządzasz swoje inne plany.

joasia7632

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 11, 2017, 18:11:09 »
różnego rodzaju glinki, polecam
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2017, 01:23:14 wysłany przez joasia7632 »

nina955

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 20, 2017, 20:56:00 »
Polecam maskę z czarnym węglem, albo z sephory. Super się sprawdzają na zanieczyszczoną twarz.

franci4r

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 21, 2017, 09:28:54 »
No to fakt, sam z niej korzystałem.

agataia91

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 29, 2017, 18:47:17 »
Ja bardzo często używam maseczek do twarzy . Bardzo lubię te z zielonej i szarej glinki z ziaji . A drugą firmę , którą wybieram to maseczki z AA , które są rewelacyjne a ich koszt to ok,5 zł .