Autor Wątek: Lektura na popołudnie  (Przeczytany 8685 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ga-ga

• Bywalec
  • **
Odp: Lektura na popołudnie
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 14, 2017, 14:43:18 »
Co to za książka Steczkowksiej? i której? Ja uwielbiam Wiśniewskiego, ale to nie sa raczej lekkie klimaty, jak coś lekkiego to wspaniała seria S. Clarke'a Merde.

nina955

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 20, 2017, 20:57:11 »
Bardzo polecam "Dziewczynę z pociągu". Bardzo przyjemnie ją się czyta. :)

franci4r

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 21, 2017, 09:28:32 »
No to prawda, ta książka jest naprawde ciekawa.

martynaly1991

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 21, 2017, 17:49:13 »
Ja ostatnio przeczytałam Inferno i powiem , że książka bardzo wciągająca . Ostatnio znajoma podrzuciła mi książkę Trzy metry nad niebem , też nie była zła , ale to raczej dla młodej osoby .
Doksycyklina do sprawdzenia. Więcej ciekawostek u mnie na blogu.

Laura44

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 29, 2017, 23:06:21 »
Sama też pewno w końcu przeczytam. Bądź co bądź ostatnio przykładam większą wagę do zdrowego trybu życia, dlatego też często czytam artykuły na stronce [...] . Można tam bowiem znaleźć wiele świetnych porad, dotyczących zarówno zdrowego żywienia, jak i diety, a co najważniejsze także świetną motywację do walki o piękne ciało i generalnie dobre samopoczucie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2017, 09:20:39 wysłany przez admin »

Malama

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 30, 2017, 10:11:02 »
Co to za książka Steczkowksiej? i której? Ja uwielbiam Wiśniewskiego, ale to nie sa raczej lekkie klimaty, jak coś lekkiego to wspaniała seria S. Clarke'a Merde.

Książka, o którą pytasz to "Steczkowscy. Miłość wbrew regule" Agaty Steczkowskiej. Nie mogę jeszcze powiedzieć, czy jest dobra, czy nie, bo dopiero wczoraj ją kupiłam razem z "Baśniami Barda Beedle'a" J.K.Rowling :)
Na popołudnie polecam książkę, którą właśnie kończę czytać - "Wyspy zaczarowane" Waldemara Łysiaka :)

ga-ga

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 11, 2017, 21:21:30 »

Książka, o którą pytasz to "Steczkowscy. Miłość wbrew regule" Agaty Steczkowskiej. Nie mogę jeszcze powiedzieć, czy jest dobra, czy nie, bo dopiero wczoraj ją kupiłam razem z "Baśniami Barda Beedle'a" J.K.Rowling :)
Na popołudnie polecam książkę, którą właśnie kończę czytać - "Wyspy zaczarowane" Waldemara Łysiaka :)
No i jak lektura? Obejrzałam na facebooku wab wywiad ze Steszkowską Agatą oczywiscie i bardzo ładnie mówi o tejksiążce i o rodzicach, muzyce.

ga-ga

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 11, 2017, 21:23:17 »
Ja ostatnio przeczytałam Inferno i powiem , że książka bardzo wciągająca . Ostatnio znajoma podrzuciła mi książkę Trzy metry nad niebem , też nie była zła , ale to raczej dla młodej osoby .
chyba tak i to niekoniecnzie polecam jako matka :P
Film był dla mnie strasznie banalny, do bólu, a potrafię docenić kino niby do młodych - Zanim się pojawiłeś, Zostan jesli kochasz, czy Gwiazd naszych wina śliczne i mądre.

troskliwy-tata

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 16, 2017, 21:31:30 »
A ja wam powiem, że miłe popołudnie najlepiej spożytkować na nic innego, jak dobrą i pożyteczną lekturę. I nie, nie mam tu na myśli niekiedy nudnych lektur szkolnych czy głupich czasopism, ale właśnie coś rozwijającego, najlepiej z najnowszych branż.Ostatnio na przykład czytałem w ten sposób fascynujący artykuł opisujący z grubsza to, czym są opcje binarne - jak tak spędzimy popołudnie to wyjdziemy an tym i ubogaceni intelektualnie, a że przy okazji czas zleci szybko i miło, to tylko i wyłącznie dodatkowa zaleta. Miłego dnia wszystkim!